kangaroo Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Naujienos

Svarbu!

Prašome kuo skubiau patikslinti žemiau pateiktų dalyvių klasę. Be jos negalime suskaičiuoti rezultatų.
Mokyklų organizatoriai klasę gali įrašyti prisijungę prie sistemos.
Taip pat galite rašyti mums el. paštu info@kengura.lt.

Įrašų: 53
Alytaus m. sav.
1. GECEVIČIŪTĖ AKVILE Alytaus profesinio rengimo centras
Alytaus r. sav.
1. BRAZLAUSKAS MODESTAS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius
Anykščių r. sav.
1. SURGAITIS MATAS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras
Biržų r. sav.
1. ZIGMANTAITĖ DEIMANTĖ Pabiržės pagrindinė mokykla
Briuselio m.
1. BRIAND-MOPLAISIR SOFIA Briuselio II Europos mokykla
2. PATECKAITĖ AMELIJA Briuselio II Europos mokykla
Joniškio r. sav.
1. GOŠTAVIČIŪTĖ KRISITNA Žagarės gimnazija
Jurbarko r. sav.
1. STANKUTĖ TIJA Eržvilko gimnazija
Kauno m. sav.
1. KALINAUSKAITĖ LUKA Kauno Panemunės pradinė mokykla
2. BIELSKIS KAROLIS Kauno Simono Daukanto progimnazija
3. GRILIAUSKAITĖ GABIJA Kauno Dainavos progimnazija
4. PUŠAS DANIELIUS Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
5. ŽIRLYTĖ DEIMANTĖ Kauno Milikonių progimnazija
6. ABDIYEV ELVINAS Kauno Petrašiūnų progimnazija
7. RAZAS MANTAS Kauno Veršvų gimnazija
8. ZINKEVIČIUS VYTAURAS Kauno Veršvų gimnazija
9. JUREVIČIUS JONAS Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla
Kauno r. sav.
1. BARANAUSKAS AINIUS Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
2. JANUŠKEVIČIŪTĖ GRETA Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
3. DADŪRA DANIELIS Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos Mastaičių pagrindinio ugdymo skyrius
4. LIUBINAITĖ SAULĖ Kauno rajono Panevėžiuko pagrindinė mokykla
5. PAŠKEVIČIŪTĖ ADRIJA Kauno rajono Piliuonos gimnazija
6. BAČANSKYTĖ MĖTA Neveronių gimnazija
Kazlų Rūdos sav.
1. FEDARAVIČIUS VAKARIS Bagotosios pagrindinė mokykla
Klaipėdos r. sav.
1. RUBAVIČIUS RIMANTAS Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla
2. SAVICKAS TOMAS Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla
Panevėžio m. sav.
1. SKUJA LEONARDAS Rožyno progimnazija
Pasvalio r. sav.
1. MARTINONIS ROKAS Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Plungės r. sav.
1. BENORAS PIJUS Plungės Senamiesčio mokykla
Raseinių r. sav.
1. BALTRUŠAITIS DEIVIDAS Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija
Rokiškio r. sav.
1. ZIBOLYTĖ GODA Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinė mokykla
Šilalės r. sav.
1. ZYBARTAITĖ GERDA Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija
Vilniaus m. sav.
1. BEINARĖ ANGELINA Baltupių progimnazija
2. KRASNOPORAVAS LIUTAURAS Baltupių progimnazija
3. MOŽEIKAITĖ ELVITA Barboros Radvilaitės progimnazija
4. GEDGAUDAITĖ MARTYNA Fabijoniškių mokykla
5. IONESCU PATRIKAS GABRIELIUS Grigiškių „Šviesos“ gimnazija
6. IVICKYTĖ ARIELĖ Vaduvos darželis-mokykla
7. NAUMOVAS MAKSIM Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija
8. MILOVAS ALEKS Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
9. ŠORYGINA SOFIJA Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
10. SUDNIKEVIČ VALENTIN Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
11. VASYLIEVA MARIJA Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
12. KONDRAŠOVAS LUKAS Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija
13. RIMEIKIS NOJUS Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija
14. ŠAREIKO KIRIENA Vilniaus „Žaros“ gimnazija
15. VAIDOGAITĖ DOMINYKA Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija
16. GALDIKAITĖ BARBORA „Šviesos“ pradinė mokykla
17. GERDAUSKIS MODESTAS „Šviesos“ pradinė mokykla
18. KRIAUČIŪNAITĖ EMILIJA „Šviesos“ pradinė mokykla
Vilniaus r. sav.
1. ŽONYCH ANASTASIJA Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija
2. KICEL ERNEST Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija
3. DĖMENYTĖ DOMINYKA Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija

Įkelta: 2018-04-18

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2018 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas