2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Alytaus m. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1270 INDRA GRIMALAUSKAITĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 108.75 96 93
2424 SIMONAS ČEČĖTA Senamiesčio pradinė mokykla 105.00 93 89
3491 TAJA ZAGURSKYTĖ Šaltinių pagrindinė mokykla 103.75 92 87
4664 GABRIELIUS LAUKAITIS „Volungės“ pagrindinė mokykla 101.25 89 84
5777 TAUTVYDAS JONYNAS Dainavos pagrindinė mokykla 100.00 88 81
5777 EMILIJUS REMEIKIS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 100.00 88 81
7890 ASTA MARCINKEVIČIŪTĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 99.25 86 79
8901 MATAS ARBAČIAUSKAS Dzūkijos pagrindinė mokykla 98.75 86 79
91028 AUGUSTINAS KLEMANSKIS Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis 97.50 84 76
101185 SMILTĖ KLEPONYTĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 96.25 81 73

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1121 UGNĖ JANUŠAUSKAITĖ Dzūkijos pagrindinė mokykla 123.75 98 99
2169 VIKTORIJA RUMINAITĖ Dzūkijos pagrindinė mokykla 121.25 98 98
3355 DEIMILĖ GRIGAITYTĖ Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis 115.00 95 97
4486 JUSTINA MARTUTAITYTĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 112.50 94 95
5646 ERIKA GRIŠKEVIČIŪTĖ Dzūkijos pagrindinė mokykla 110.00 92 94
5646 GABRIELIUS VINICKAS Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis 110.00 92 94
5646 LUKAS BALEŽENTIS Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis 110.00 92 94
8754 AUSTĖJA STARKEVIČIŪTĖ Dzūkijos pagrindinė mokykla 108.75 90 93
8754 SAULĖ ŠILANSKAITĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 108.75 90 93
10843 GUSTĖ JUONYTĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 107.50 89 92

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
171 MATAS KARKAUSKAS Dainavos pagrindinė mokykla 120.00 99 98
2288 DEIMIS ZAUTRA Alytaus šv. Benedikto gimnazija 106.25 95 92
3383 JUSTINA JUŠKAUSKAITĖ Dainavos pagrindinė mokykla 104.25 94 90
4496 KAJUS LEBEDYS Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis 101.25 92 87
5611 PAULINA TAMULAITYTĖ „Sakalėlio“ pradinė mokykla 98.75 90 85
6774 ELZĖ PADEGIMAITĖ Senamiesčio pradinė mokykla 96.25 88 81
7850 ROKAS SAKALAUSKAS Likiškėlių pagrindinė mokykla 95.00 86 80
7850 GERARDAS DAVAINIS Piliakalnio progimnazija 95.00 86 80
91057 DOMANTAS NAVIKAS Senamiesčio pradinė mokykla 92.50 83 76
91057 PIJUS SKRIPKIŪNAS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 92.50 83 76

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1136 BERNARDAS PETRAŠKA Dainavos pagrindinė mokykla 126.00 98 99
2250 VAIVA DANISEVIČIŪTĖ Senamiesčio pradinė mokykla 118.00 96 97
3508 MARTYNAS POCIUS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 110.00 91 94
4584 KAMILĖ DVILINSKAITĖ Senamiesčio pradinė mokykla 108.75 90 93
5657 ELZĖ JACIUNSKAITĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 107.50 89 92
6783 ARIJELĖ PETRAŠKAITĖ Dainavos pagrindinė mokykla 105.00 87 91
6783 EINARAS NORKUS „Sakalėlio“ pradinė mokykla 105.00 87 91
6783 VILTĖ VALIUKEVIČIŪTĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 105.00 87 91
9859 NAGLIS EIMUTIS „Volungės“ pagrindinė mokykla 104.75 85 90
10991 DEIRA ARDZEVIČIŪTĖ Dainavos pagrindinė mokykla 102.50 83 88

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
126 VILTĖ MASELSKAITĖ Šaltinių pagrindinė mokykla 114.75 99 99
276 LINAS SURDOKAS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 101.25 98 96
3146 MILA KASPARAVIČIŪTĖ Dzūkijos pagrindinė mokykla 95.00 96 93
4186 KAMILĖ VALDOGAITĖ Dzūkijos pagrindinė mokykla 92.50 95 92
5215 TOMAS ŠAŠLAUSKAS Vidzgirio pagrindinė mokykla 91.25 95 91
6256 SIMONAS DULKO Alytaus šv. Benedikto gimnazija 89.50 94 90
7261 ROKAS ČIŽIKAS Dzūkijos pagrindinė mokykla 89.00 94 90
8289 ROKAS JUŠKA Alytaus šv. Benedikto gimnazija 87.50 93 89
9601 TAJA TAMKEVIČIŪTĖ „Volungės“ pagrindinė mokykla 78.25 85 79
10666 TITAS ALAKVOŠČIUS Dzūkijos pagrindinė mokykla 76.25 83 77

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
132 EMILIJA VILDAITĖ Vidzgirio pagrindinė mokykla 123.75 99 99
255 AIRIDAS MIKELAITIS Dainavos pagrindinė mokykla 118.75 98 99
3182 AUGUSTAS JASIŪNAS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 105.00 95 97
4274 JUSTINAS JURČIUKONIS Šaltinių pagrindinė mokykla 98.75 92 95
5306 EVA ŠLIKAITĖ „Volungės“ pagrindinė mokykla 98.00 91 94
6329 MYKOLAS SIENIUKEVIČIUS Dainavos pagrindinė mokykla 96.25 90 94
7348 TOMA KAUŠAKYTĖ Dzūkijos pagrindinė mokykla 96.00 90 93
8379 JONAS ŽILINSKAS Šaltinių pagrindinė mokykla 93.75 89 93
9476 EDVINAS KILMANAS „Volungės“ pagrindinė mokykla 90.00 86 90
10509 DOMAS MALAVECKAS Panemunės pagrindinė mokykla 88.75 85 90

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1120 ERIKAS SABAITIS Šaltinių pagrindinė mokykla 96.00 96 94
2127 JUSTINA GOLOKVOŠČIŪTĖ Dainavos pagrindinė mokykla 95.00 96 94
3246 PAULIUS ZANIAUSKAS Dainavos pagrindinė mokykla 85.75 92 89
4294 IVETA FILIPAUSKAITĖ Šaltinių pagrindinė mokykla 82.50 90 87
5377 DOMANTAS MICHALKEVIČIUS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 78.75 87 84
6407 DEIMENA SUŠINSKAITĖ Dzūkijos pagrindinė mokykla 77.50 86 83
7520 SMILTĖ NASTARAVIČIŪTĖ Šaltinių pagrindinė mokykla 73.50 82 78
8535 EGLĖ BANSEVIČIŪTĖ Dzūkijos pagrindinė mokykla 72.50 82 78
8535 RAULA SAKALAUSKAITĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 72.50 82 78
10558 MATAS BIELSKAS Dainavos pagrindinė mokykla 72.25 81 77
10558 AURIMAS MICEVIČIUS Šaltinių pagrindinė mokykla 72.25 81 77

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
153 BENAS SKRIPKIŪNAS Šaltinių pagrindinė mokykla 112.25 98 98
256 EDVARDAS KARPIEJUS Vidzgirio pagrindinė mokykla 111.25 98 98
256 TOMAS KRUPAVIČIUS Dainavos pagrindinė mokykla 111.25 98 98
470 ROKAS KAVALIAUSKAS „Volungės“ pagrindinė mokykla 108.75 98 98
592 KORNELIJA LUKŠAITĖ Šaltinių pagrindinė mokykla 107.25 97 98
6173 GABIJA SERGEJEVAITĖ Šaltinių pagrindinė mokykla 97.50 94 95
7322 MATAS VALATKA Alytaus šv. Benedikto gimnazija 87.25 89 91
8435 DENISAS SEREDOCHAS „Volungės“ pagrindinė mokykla 82.50 85 87
8435 JORŪNAS TOCIONIS Dainavos pagrindinė mokykla 82.50 85 87
10499 DEIVIDAS ČESYNAS „Volungės“ pagrindinė mokykla 80.00 82 85

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1112 JUSTINAS TENENĖ Alytaus Putinų gimnazija 81.50 95 94
2217 JULIUS JANULEVIČIUS Jotvingių gimnazija 73.75 91 89
3234 LUKAS SABASTIJAUSKAS Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 73.00 90 88
4253 REDAS KAZLAUSKAS Jotvingių gimnazija 71.75 89 87
5512 RUGILĖ ČIGINSKAITĖ Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 62.00 78 75
6549 SAULIUS ŽENTILIS Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 61.00 76 73
7624 LUKRECIJA KLIUČINSKAITĖ Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 58.75 73 70
7624 KAMILĖ PAČIAUSKAITĖ Jotvingių gimnazija 58.75 73 70
9849 GABIJA RUPLĖNAITĖ Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 54.00 63 60
10856 RIMVYDAS ŽUKAUSKAS Jotvingių gimnazija 53.75 63 59

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
140 DOMAS SAKAVIČIUS Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 101.00 98 99
260 ANDRIUS GEGUŽIS Alytaus Putinų gimnazija 95.00 97 98
3168 DARIUS BRAŽINSKAS Jotvingių gimnazija 80.00 92 93
4173 RIMA MIKNAITĖ Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 79.75 92 93
5264 TADAS JURČIUKONIS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 74.25 88 89
5264 JONAS NAVALINSKAS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 74.25 88 89
7304 GUSTAS ŠVEDKAUSKAS Alytaus Putinų gimnazija 72.00 86 88
8308 IRENIJUS SALEMONAVIČIUS Alytaus Putinų gimnazija 71.75 86 87
9510 MANTAS ANDRIUŠKEVIČIUS Alytaus Putinų gimnazija 64.00 76 78
10596 EIMANTAS SIMONAITIS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 61.75 72 75

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
198 ŽYGIMANTAS ŠLIKAS Jotvingių gimnazija 89.25 94 92
2106 AISTĖ VAIVADAITĖ Jotvingių gimnazija 88.50 93 92
3275 AURĖJA SINKEVIČIŪTĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 75.00 83 80
3275 MARTYNAS ALIULIS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 75.00 83 80
5354 PAULIUS GERALTAUSKAS Alytaus profesinio rengimo centras 71.25 78 74
6387 ERIKA KIŠŪNAITĖ Alytaus profesinio rengimo centras 70.25 76 72
7438 MODESTAS DUMBLIAUSKAS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 68.25 73 68
8590 GINTARAS MARČIUKONIS Alytaus šv. Benedikto gimnazija 62.50 63 58
9751 JULIUS SIMAŠKA Jotvingių gimnazija 57.50 53 49
10799 ŽILVINAS ISAIKINAS Alytaus Putinų gimnazija 56.25 50 46

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
145 TOMAS MIKNA Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 102.00 96 97
285 EDVINAS KARENGA Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 93.00 93 94
3104 TOMAS TENENĖ Jotvingių gimnazija 90.75 91 93
4119 GABIJA BRUŽAITĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 89.00 90 92
5160 EMILIJA ŽUKAUSKAITĖ Jotvingių gimnazija 85.50 86 89
6175 MATAS ČESYNAS Jotvingių gimnazija 83.50 85 88
7277 TOMAS JONELIŪNAS Jotvingių gimnazija 76.25 76 81
8286 TOMAS BELICKAS Jotvingių gimnazija 75.50 76 80
9398 GUODA ŠARKELYTĖ Jotvingių gimnazija 70.00 66 72
10422 LINA PUTRIŪTĖ Alytaus šv. Benedikto gimnazija 69.50 64 70

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas