2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Klaipėdos m. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1104 EVA KARUŽAITĖ Klaipėdos „Varpelio“ mokykla-darželis 117.00 98 97
2106 DIMITRIJ PIGAREV Karalienės Mortos mokykla 116.25 98 97
2106 SAVA KRASNYI „Pajūrio“ pagrindinė mokykla 116.25 98 97
4127 TITAS GUSTAINIS Hermano Zudermano gimnazija 115.00 98 97
4127 ERIKA OKULEVIČIŪTĖ Eduardo Balsio menų gimnazija 115.00 98 97
4127 AIRIDAS KOTIUKAS Mažvydo progimnazija 115.00 98 97
4127 KIRIL SAFRONOV Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla 115.00 98 97
8146 KAMILĖ NOREIKAITĖ Klaipėdos „Varpelio“ mokykla-darželis 114.75 98 96
9151 PGU STĖLMAK „Santarvės“ pagrindinė mokykla 113.75 98 96
9151 AUGUSTĖ KUBILAITĖ Klaipėdos „Varpelio“ mokykla-darželis 113.75 98 96

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
110 BERNARDAS PAUŽELIS VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 140.00 100 100
213 DARIJA ŠOKUN „Gabijos“ progimnazija 138.75 100 100
330 DOMANTAS DULKYS Marijos Montessori mokykla-darželis 132.50 100 100
446 DOMINYKA ŠATEIKYTĖ VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 131.25 99 100
555 BEATRIČĖ RUBINAITĖ Klaipėdos Vydūno gimnazija 129.75 99 100
657 LUKAS MAŽRIMAS „Versmės“ progimnazija 128.75 99 100
657 MAJUS BAZEVIČIUS VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 128.75 99 100
889 KIRIL KULAGIN Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla 126.25 99 99
9120 JANA CHROPENKO Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla 124.75 98 99
10121 MARTYNAS KURLIANSKAS Tauralaukio progimnazija 123.75 98 99

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
14 SKAIDRA VOLKVIČIŪTĖ „Versmės“ progimnazija 138.75 100 100
28 GABRIELIUS KERPIŠKIS VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 135.00 100 100
314 DOVYDAS BANIULIS Mažvydo progimnazija 132.50 100 99
454 VAINIUS MINEIKIS Klaipėdos „Saulutės“ mokykla-darželis 121.25 99 98
578 EVELINA MIKALAUSKAITĖ „Gilijos“ pradinė mokykla 118.75 99 98
692 ŽYGIMANTAS DRUNGILAS Tauralaukio progimnazija 116.25 99 97
7103 DOVYDAS BUSNEVAS „Versmės“ progimnazija 116.00 98 97
7103 VILIUS STONYS VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 116.00 98 97
9170 IGNAS TRUŠ VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 112.00 97 95
10175 RUGILĖ PETKEVIČIŪTĖ „Versmės“ progimnazija 111.25 97 95
10175 MARIJA AFANASJEVA Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla 111.25 97 95
10175 ARNAS BASTYS VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 111.25 97 95

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
119 TOMAS ŽIČKUS Mokykla-darželis „Šaltinėlis“ 139.75 100 100
220 ROKAS TAMOŠAUSKAS Simono Dacho progimnazija 138.75 100 100
338 DARIJA KOLESNIKOVA VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 137.00 99 100
441 IEVA STONYTĖ VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 135.75 99 100
549 MARTYNAS STANKUS Liudviko Stulpino progimnazija 133.75 99 100
664 RŪTA RAZMAITĖ „Gilijos“ pradinė mokykla 132.50 99 99
784 ISAAG BIKIS VšĮ Klaipėdos licėjus 131.25 99 99
8123 EIGARDAS KOMŽA VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 126.25 98 99
9143 GUSTĖ ŠUKYTĖ Mokykla-darželis „Šaltinėlis“ 124.75 98 99
10145 DEIVID GERASIMOV Simono Dacho progimnazija 123.75 98 98

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
19 ROMAN MUMM „Santarvės“ pagrindinė mokykla 122.50 100 99
219 DANYLA JAROŠ VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 118.75 100 99
325 TITAS MOTEKAITIS VšĮ Klaipėdos licėjus 116.25 99 99
431 ARMANDAS MOTIEJAUSKAS VšĮ Klaipedos „Universa Via“ tarptautinė mokykla 112.50 99 98
537 OSKARAS RORODIONOV Hermano Zudermano gimnazija 110.00 99 98
654 JUOZAS GĖPLA VšĮ Klaipėdos licėjus 105.00 99 97
785 RŪTA LIUTINSKYTĖ Simono Dacho progimnazija 100.50 98 95
887 GABIJA TAMOŠIŪNAITĖ „Versmės“ progimnazija 100.00 98 95
9121 SIMAS PELENIS Tauralaukio progimnazija 97.50 97 94
10135 DOMINYKAS KUPRYS VšĮ Klaipėdos licėjus 96.25 97 94

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
129 MIRA GOZBENKO Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla 125.00 99 100
242 LIEPA PETROŠIŪTĖ „Verdenės“ progimnazija 121.00 99 99
389 EDUARDAS ACUTA Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla 112.50 97 98
4114 JODŪBAS VIRŠILAS VšĮ Klaipėdos licėjus 110.00 97 98
4114 LIEPA SEDALĖ VšĮ Klaipėdos licėjus 110.00 97 98
4114 DŽIUGAS DAPKEVIČIUS Simono Dacho progimnazija 110.00 97 98
7162 LIJA MARČNKO „Pajūrio“ pagrindinė mokykla 107.25 95 97
8166 AINARAS BUTKUS Gedminų progimnazija 106.25 95 97
9182 EMILIJUS KLEINAUSKAS Simono Dacho progimnazija 105.00 95 97
10194 VLAD MARŠEVSKIJ Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla 104.75 94 97

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
121 ROKAS BALTRUŠAITIS Prano Mašioto progimnazija 117.50 99 99
121 VILIUS STANKEVIČIUS „Verdenės“ progimnazija 117.50 99 99
325 IGNAS ŠIAULYS Prano Mašioto progimnazija 116.25 99 99
437 ILJA IONIN „Pajūrio“ pagrindinė mokykla 111.25 99 98
548 KATRINA TRAKUMAITĖ Simono Dacho progimnazija 107.50 98 98
661 MILDA SAUNORIŪTĖ Simono Dacho progimnazija 105.00 98 97
766 URTĖ URBONAVIČIŪTĖ „Verdenės“ progimnazija 104.25 98 97
873 EGLĖ ORINTAITĖ Gedminų progimnazija 103.50 98 97
977 AUSTĖ GEČAITĖ „Versmės“ progimnazija 102.50 97 96
10142 KĘSTUTIS DAUJOTAS „Santarvės“ pagrindinė mokykla 93.75 95 94

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 DOVYDAS VADIŠIUS Mažvydo progimnazija 145.00 100 100
221 MARTYNAS STONKUS Simono Dacho progimnazija 125.00 99 99
326 NEDA NARMONTAITĖ VšĮ Klaipėdos licėjus 123.75 99 99
440 PIJUS OŽELIS VšĮ Klaipėdos licėjus 116.25 99 99
579 VLADISLAV BUDIAK Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla 108.50 97 98
686 IEVA MODGABYTĖ Simono Dacho progimnazija 107.50 97 98
7107 JUOZAS PEČIULIS VšĮ Klaipėdos licėjus 105.00 96 97
8119 TADAS DANILEVIČIUS „Verdenės“ progimnazija 103.75 96 97
9156 JUSTAS KREGŽDYS Simono Dacho progimnazija 99.75 94 96
10163 VILTĖ JUOZOKAITĖ Klaipėdos Vydūno gimnazija 99.25 94 95

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
121 GRETA RADAVIČIŪTĖ „Ąžuolyno“ gimnazija 102.50 99 99
228 JONAS KALNIUS Klaipėdos Vydūno gimnazija 98.25 99 98
332 GIEDRĖ ŽALAITĖ VšĮ Klaipėdos licėjus 96.25 99 98
447 KAMILĖ ATĖNĖ RATKUTĖ „Ąžuolyno“ gimnazija 92.50 98 97
583 TADAS LUKAVIČIUS „Ąžuolyno“ gimnazija 85.00 96 96
689 DANIIL SEMENOV „Aitvaro“ gimnazija 83.75 96 95
7106 DOMANTAS BALSAS Klaipėdos Vydūno gimnazija 82.00 95 94
8109 LUKAS OSTROVSKIS „Ąžuolyno“ gimnazija 81.75 95 94
9133 MAKSIM ČIŽOV „Žaliakalnio“ gimnazija 80.00 94 93
10145 UGNĖ GEČAITĖ VšĮ Klaipėdos licėjus 78.75 94 93

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
110 IGNAS BUDREIKA „Ąžuolyno“ gimnazija 123.75 100 100
223 UGNĖ ŠLIČIŪTĖ Hermano Zudermano gimnazija 108.25 99 99
324 KIRIL ŽUKOV „Žaliakalnio“ gimnazija 107.50 99 99
439 ARETAS ŽARNAUSKAS „Ąžuolyno“ gimnazija 101.75 98 99
566 LUKAS VALEVIČIUS VšĮ Klaipėdos licėjus 94.00 97 98
673 TAUTGIRDAS NARMONTAS „Ąžuolyno“ gimnazija 92.50 97 97
781 JUSTAS ČESNAUSKAS „Ąžuolyno“ gimnazija 92.00 96 97
883 EIMANTAS PLATAKIS VšĮ Klaipėdos licėjus 91.25 96 97
986 IGNAS VALATKA „Ąžuolyno“ gimnazija 91.00 96 97
1088 MARTYNAS CIBULSKAS „Ąžuolyno“ gimnazija 90.75 96 97

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
14 EVELINA PAULIKAITĖ „Ąžuolyno“ gimnazija 127.50 100 100
216 LUKAS LEVONIUKAS „Ąžuolyno“ gimnazija 109.75 99 99
354 SERGEJ ZEMLIANSKIJ „Aukuro“ gimnazija 97.00 97 96
461 SIMAS KUPRELIS „Ąžuolyno“ gimnazija 95.25 96 95
572 DOMINYKAS GUDAUSKAS „Ąžuolyno“ gimnazija 93.25 96 95
685 JOKŪBAS RUŠKYS „Ąžuolyno“ gimnazija 91.50 95 94
786 AUGUSTINAS RIPINSKAS Vytauto Didžiojo gimnazija 91.25 95 93
8121 JUSTAS KAZLAUSKAS VšĮ Klaipėdos licėjus 87.00 93 91
8121 RAMŪNAS STRUMILA „Ąžuolyno“ gimnazija 87.00 93 91
10130 MARTA TAMOŠIŪNAITĖ VšĮ Klaipėdos licėjus 86.50 92 90

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
119 JELENA ČERNYŠOVA Hermano Zudermano gimnazija 111.00 98 99
221 TOMAS VAIČIUS „Ąžuolyno“ gimnazija 110.50 98 99
328 JUSTAS MIKUTAVIČIUS VšĮ Klaipėdos licėjus 107.25 98 98
438 MARK LAUCIUS „Aitvaro“ gimnazija 103.75 97 98
552 JULIUS KUPETAUSKAS „Ąžuolyno“ gimnazija 100.00 96 97
665 LAIMONAS JANUTĖNAS „Vėtrungės“ gimnazija 96.00 95 96
772 JONAS LUNECKAS Vytauto Didžiojo gimnazija 95.25 94 95
876 EDGARAS MOSIEJUS „Ąžuolyno“ gimnazija 94.50 94 95
989 DOMINYKAS PILITAUSKAS VšĮ Klaipėdos licėjus 92.50 92 94
1092 JOKŪBAS VARKALYS Klaipėdos Vydūno gimnazija 92.25 92 94

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas