2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Alytaus r. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11761 MARTYNAS ARMINAS Alytaus r. Simno gimnazija 92.50 72 63
21998 ĄŽUOLAS KARPIEJUS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 91.25 68 59
32182 KAMILĖ DANILEVIČIŪTĖ Alytaus r. Ūdrijos mokykla-daugiafunkcis centras 91.00 65 55
42464 GODA BURNEIKAITĖ Alytaus r. Simno gimnazija 89.75 61 51
52727 PAULINA ŽUKAUSKAITĖ Alytaus r. Simno gimnazija 88.50 57 47
62851 URTĖ STANYTĖ Alytaus r. Simno gimnazija 87.50 55 45
73140 KAMILĖ RAČKAUSKAITĖ Alytaus r. Simno gimnazija 86.25 50 41
83491 ADRIJUS SENŪTA Alytaus r. Simno gimnazija 85.00 44 36
83491 IGNAS JURČIUKONIS Alytaus r. Simno gimnazija 85.00 44 36
103817 DEIVIDAS ARMANAVIČIUS Alytaus r. Makniūnų mokykla-daugiafunkcis centras 83.75 39 31

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1646 MARIUS AZDANAVIČIUS Alytaus r. Simno gimnazija 110.00 92 94
21605 VILTĖ BUKŠNYTĖ Alytaus r. Simno gimnazija 101.25 79 84
32482 DOMINYKAS GIBAS Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 97.25 67 74
42804 GYTIS KLIMAVIČIUS Alytaus r. Alovės pagrindinė mokykla 95.75 63 70
52846 LUKAS ARMANAVIČIUS Alytaus r. Makniūnų mokykla-daugiafunkcis centras 95.00 63 70
52846 ANDRĖJA MOCKEVIČIŪTĖ Alytaus r. Makniūnų mokykla-daugiafunkcis centras 95.00 63 70
52846 LUKAS DŽERVUS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 95.00 63 70
52846 ROJUS TUPIKAS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 95.00 63 70
93107 EINARAS MATULEVIČIUS Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija 94.50 59 67
103328 TITAS STEBULIS Alytaus r. Simno gimnazija 93.50 56 64

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11172 KASPARAS KELMELIS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 91.25 81 74
21797 EMILIS VALŪNAS Alytaus r. Simno gimnazija 85.75 71 63
32518 MANTAS MATULEVIČIUS Alytaus r. Simno gimnazija 80.00 60 51
43071 GABIJA LINGEVIČIŪTĖ Alytaus r. Butrimonių gimnazija 76.75 51 42
53095 DOMANTAS MARCINKEVIČIUS Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija 76.25 50 42
63297 JUSTINAS ŽEKONIS Alytaus r. Alovės pagrindinė mokykla 75.00 47 39
73456 PAULINA BERŠKYTĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 74.50 45 37
83498 DINARA DOBRAVOLSKAITĖ Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 73.75 44 36
93999 REIGARDAS MICKEVIČIUS Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija 71.00 36 29
104027 AIRIDAS RINKEVIČIUS Alytaus r. Miroslavo gimnazija 70.75 35 29

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1185 ARNAS ŽILIONIS Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 121.25 97 98
2763 DOMINYKAS JAKUBYNAS Alytaus r. Simno gimnazija 105.75 87 91
3888 LAURA PAVILONYTĖ Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija 104.00 85 89
4991 REDAS ZALIECKAS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 102.50 83 88
51379 MATAS NOREIKA Alytaus r. Butrimonių gimnazija 97.50 76 83
62151 DOMANTAS SAVONIS Alytaus r. Simno gimnazija 90.00 63 72
72241 BRIGITA MASKELIŪNAITĖ Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija 89.75 62 70
82455 SKAISTĖ MAKSELYTĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 87.50 58 67
92593 URTĖ ARDZEVIČIŪTĖ Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija 86.25 55 65
102740 PIJUS ČESONIS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 85.00 53 62

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11544 ALANAS RUDAITIS Alytaus r. Miroslavo gimnazija 61.25 62 54
21619 URTĖ BALIUKYNAITĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 60.00 60 52
32106 IEVA ŽIŪKAITĖ Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras 53.75 47 40
42198 AKVILĖ GUOAITYTĖ Alytaus r. Ūdrijos mokykla-daugiafunkcis centras 52.50 45 38
52482 AGNĖ ČEPULYTĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 48.75 38 31
62731 DONATAS VALEIŠA Alytaus r. Butrimonių gimnazija 46.25 32 26
72833 LAURYNAS ABRAMAVIČIUS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 45.00 29 24
72833 JONAS JAKUBAUSKAS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 45.00 29 24
93299 LUKAS PRANCKEVIČIUS Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 38.75 18 15
93299 KAROLINA ŽURAVSKAJA Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 38.75 18 15

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
144 RYTIS JONIKA Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras 120.00 99 99
2236 VAKARIS JONIKA Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras 101.25 93 96
3596 AIRIDAS GUDELAITIS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 86.25 82 87
4931 AGNĖ ŽILIONYTĖ Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 78.50 72 79
5948 JOVITA KVEDERAVIČIŪTĖ Alytaus r. Simno gimnazija 77.50 71 79
61318 ERNESTAS LANIAUSKAS Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 70.00 60 69
71752 RASA DIČKUTĖ Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 62.50 47 56
81825 KAROLINA BŪDAVAITĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 61.25 45 54
92024 GABRIELĖ DRAGAŠIŪTĖ Alytaus r. Simno gimnazija 58.50 39 48
102043 GEDIMINAS DIRSĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 57.50 38 47

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1338 UGNĖ VAIČIŪNAITĖ Alytaus r. Butrimonių gimnazija 80.50 88 86
2906 KRISTUPAS VAIŠTARAS Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 62.50 69 63
31037 AISTĖ ČEPULYTĖ Alytaus r. Makniūnų mokykla-daugiafunkcis centras 60.00 65 59
31037 JUOZAS KAVALIAUSKAS Alytaus r. Simno gimnazija 60.00 65 59
51248 KAMILĖ VALVONYTĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 56.25 57 52
61294 DA TARASEVIČIŪTĖ Alytaus r. Simno gimnazija 56.00 56 50
71334 KAROLIS KURMANAVIČIUS Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 55.00 54 49
81402 DAVYDAS STOČKŪNAS Alytaus r. Miroslavo gimnazija 53.75 52 47
91624 TAUTVYDAS GUDAITIS Alytaus r. Ūdrijos mokykla-daugiafunkcis centras 50.00 45 39
101791 RUGILĖ JANUŠKAUSKAITĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 47.50 39 34
101791 LUKAS MYKOLAITIS Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija 47.50 39 34

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
115 KAROLIS MICHALAUSKAS Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras 127.50 100 100
296 MONIKA KAZABUCKAITĖ Alytaus r. Makniūnų mokykla-daugiafunkcis centras 106.25 97 97
3596 KORNELIJA JENCEVIČIŪTĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 77.25 79 82
4700 SIMONAS ANUŠAUSKAS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 73.75 75 79
5735 KAROLIS KILMONIS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 73.00 74 78
6931 GEDIMINAS ŠIMKUS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 68.50 67 72
71009 LUKAS JANUŠKAUSKAS Alytaus r. Miroslavo gimnazija 66.25 64 70
81309 RYTIS KVEDARAVIČIUS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 60.00 53 59
81309 JUSTINAS BABRAVIČIUS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 60.00 53 59
101410 LUKAS GUDELAITIS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 58.25 50 55

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1468 TOMAS LUGAUSKAS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 63.50 80 77
2484 IGNAS GRAŽULIS Alytaus r. Miroslavo gimnazija 63.00 79 77
3596 LINA VILKAITĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 59.75 74 71
4794 VALENTINAS STRAIGIS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 55.00 65 62
51097 EMILIJA RINGAITYTĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 48.75 52 48
61283 MIGLĖ REMEIKAITĖ Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 45.50 44 40
71436 RENATAS ŽVIRBLYS Alytaus r. Miroslavo gimnazija 42.50 37 34
71436 MIGLĖ KUNČIŪNAITĖ Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 42.50 37 34
91514 INDRĖ BOBNYTĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 41.25 34 31
91514 GUSTAS BUZAITIS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 41.25 34 31

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1195 JUSTINAS STRAIGIS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 78.25 91 92
2579 ARNAS ŽEMAITIS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 62.25 73 76
3661 GYTIS KUNCEVIČIUS Alytaus r. Miroslavo gimnazija 60.25 69 72
4717 GINTVILAS MIŠKINIS Alytaus r. Simno gimnazija 58.75 66 70
5756 LUKAS SUDVAJUS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 58.25 65 68
6828 EDVARDAS ŽIDELEVIČIUS Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 56.25 61 65
7887 SAULIUS ŽEIMYS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 55.00 58 62
8974 GINTARĖ VALAIKAITĖ Alytaus r. Simno gimnazija 53.50 54 58
9995 EVELINA DIMŠAITĖ Alytaus r. Simno gimnazija 53.00 53 57
101037 AGNĖ GINIŪAITĖ Alytaus r. Simno gimnazija 52.25 51 55
101037 POVILAS URBANSKIS Alytaus r. Simno gimnazija 52.25 51 55

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
122 DAUTARTAS VALVONIS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 107.00 99 98
2422 DOMANTAS GUDOVIS Alytaus r. Simno gimnazija 68.75 74 69
3478 RYTIS LAPUŠINSKAS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 66.25 70 66
4544 KAMILĖ ASAKAVIČIŪTĖ Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 63.75 66 61
5575 MARIUS ČIŽAUSKAS Alytaus r. Simno gimnazija 63.00 64 59
6997 SAMANTA DŽERVUTĖ Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 50.00 38 35
71238 MARTYNAS BAZILEVIČIUS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 41.25 23 21
81301 NERINGA GRIKAITĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 39.25 19 18
91418 AUŠRINĖ ŽEKONYTĖ Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 33.75 12 11
101465 GRETA KRŪKONYTĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 31.25 9 8

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1333 AUSTĖJA ŽUKAUSKAITĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 73.50 72 77
2344 AGNĖ DIMŠAITĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 72.75 71 76
3398 AKVILĖ MALVONYTĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 70.00 66 72
3398 NERINGA FREITAKAITĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 70.00 66 72
5448 RAMINTA ALIŠAUSKAITĖ Alytaus r. Miroslavo gimnazija 68.00 62 68
6535 IGNAS SABALIAUSKAS Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija 63.75 54 61
7569 AIDA KAŠĖTAITĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija 62.75 52 59
8632 NARVYDAS ČESONIS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 60.00 46 54
9751 PAULIUS VANSAUSKAS Alytaus r. Miroslavo gimnazija 53.75 36 41
10825 ERNESTAS MATULEVIČIUS Alytaus r. Butrimonių gimnazija 50.00 30 35

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas