2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Anykščių r. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
153 JULIJA KRIVIČIŪTĖ Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla 121.25 99 98
2777 IEVA RUDINSKAITĖ Debeikių pagrindinė mokykla 100.00 88 81
3901 GABRIELĖ MOTIEJŪNAITĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 98.75 86 79
41028 EGLĖ BARAVYKAITĖ Traupio pagrindinė mokykla 97.50 84 76
51738 KAJUS SASNAUSKAS Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 93.00 72 63
61761 ELINGA ŠULSKUTĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 92.50 72 63
72571 GODA BALEIŠYTĖ Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija 88.75 59 50
82727 AUGUSTĖ VASILIAUSKAITĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 88.50 57 47
92812 IGNAS BALŪNAS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 88.00 55 46
103042 GUSTĖ JANKAUSKAITĖ Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 87.00 52 42
103042 LIEPA LUNGYTĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 87.00 52 42

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1232 LINA BALAIŠYTĖ Debeikių pagrindinė mokykla 118.75 97 98
2754 AINORAS VOGULIS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 108.75 90 93
3952 RADVILĖ LAURINAVIČIŪTĖ Debeikių pagrindinė mokykla 106.25 87 91
41287 TĖJA KEPALAITĖ Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 103.75 83 87
51439 RUSNĖ URBUTYTĖ Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 102.50 81 86
51439 VILTĖ MOCKEVIČIŪTĖ Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 102.50 81 86
71836 EMILIJA JURKEVIČIŪTĖ Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla 100.00 76 81
82069 GYTIS KAZLAUSKAS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 98.75 73 79
92255 MYKOLAS JUCHNO Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 98.25 70 77
102537 LUKNĖ TROFIMOVAITĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 96.25 67 73

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1112 ROKAS GEDVILAS Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 115.00 98 96
2684 RĖJUS ŠAJEVIČIUS Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 97.50 89 83
3953 ELVIJUS KISIELIUS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 94.00 85 78
41048 JUSTINA PETRIKONYTĖ Traupio pagrindinė mokykla 93.00 83 76
51172 KAROLIS KONTRIMAVIČIUS Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 91.25 81 74
61243 MARTYNAS ČERŠKUS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 91.00 80 72
71556 MATAS NIAURA Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 87.75 75 67
81834 ŠARŪNAS KARALIŪNAS Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 85.00 71 62
92334 IEVA RAŠYMAITĖ Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 81.25 63 54
92334 TITAS PAUŽUOLIS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 81.25 63 54

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1145 MATAS GRAŽYS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 123.75 98 98
2642 VANESA BEDROVAITĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 108.25 89 92
3651 TITAS MORKŪNAS Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 108.00 89 92
41071 MARTYNAS STANKEVIČIUS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 101.50 82 87
51620 NOJUS KARALIUS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 95.00 72 80
51620 SAULĖ-UGNĖ PAKALNYTĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 95.00 72 80
51620 KAROLIS MOTIEJŪNAS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 95.00 72 80
82019 KRISTUPAS KASPARAS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 91.25 65 74
92145 MARTYNAS BAURA Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 90.25 63 72
102450 NEDAS KIRTIKLIS Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 87.75 58 67

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1397 RIDIK ALAN KATIN Debeikių pagrindinė mokykla 83.75 90 85
2478 MATAS JURKĖNAS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 81.25 88 83
3724 IGOR-MACEJ STEFANSKI- BLAŽYS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 75.00 82 76
4903 MARTYNAS ŽEMAITIS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 71.25 78 70
51039 MATAS ADOMAITIS Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 69.50 74 67
61067 EGLĖ PIPIRAITĖ Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 68.75 73 66
71143 BENAS UŽKURĖLIS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 67.50 72 64
81281 LUKAS NIMČIUK-MALAŽINSKAS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 65.00 68 61
81281 EMILIS VENCKUS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 65.00 68 61
101368 LAURA RAMANAUSKAITĖ Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla 63.75 66 59

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1308 SIMAS ŠAJEVIČIUS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 97.50 91 94
2476 TITAS SIMONAVIČIUS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 90.00 86 90
3555 ORINTA TURSAITĖ Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 87.50 83 89
4625 MARTYNA LIMBAITĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 86.00 81 87
5836 ORINTA REPEČKAITĖ Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla 80.75 75 82
6948 IEVA MAŽVILAITĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 77.50 71 79
71377 DRAGO ŠARŠUN Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla 69.75 58 67
81477 UGNĖ GENYTĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 67.50 55 64
91599 DEIMANTĖ VERŠULYTĖ Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla 65.00 52 61
101668 MONIKA SASNAUSKAITĖ Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 63.75 50 59

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1640 AISTĖ NADOLSKYTĖ Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 69.00 78 73
21106 ARIJUS ŠINKŪNAS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 58.75 62 57
31152 JULIUS PAŠKEVIČIUS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 58.50 61 56
41248 AIVA BERLINSKAITĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 56.25 57 52
51467 VIKTORIJA SOBOLEVSKYTĖ Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 52.50 50 45
51467 MANTAS ŠMIGELSKAS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 52.50 50 45
71538 EMA KVIESKAITĖ Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 51.25 48 42
71538 IEVA GUDONYTĖ Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 51.25 48 42
71538 TADAS KUSTA Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 51.25 48 42
101696 GABRIELĖ SKRUZDYTĖ Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 48.75 42 37

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
192 UGNĖ SEIBUTYTĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 107.25 97 98
2271 BRIGITA LEBEDEVAITĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 90.00 90 92
3688 GVINETA ČEREŠKAITĖ Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 74.25 75 79
4792 LUKAS VARNAS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 71.50 72 76
5855 VILUNĖ PLATKEVIČIŪTĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 70.00 70 75
61006 ŽIEDĖ OVSIUKAITĖ Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 66.50 64 70
71009 UGNĖ RAMONAITĖ Debeikių pagrindinė mokykla 66.25 64 70
71009 DOVILĖ VAIGINYTĖ Debeikių pagrindinė mokykla 66.25 64 70
91131 JONAS ŽURAUSKAS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 63.75 60 66
101180 EMILIJA MOTIEJŪNAITĖ Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 63.00 58 64

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1794 NEDAS SAMUILIS Anykščių Jono Biliūno gimnazija 55.00 65 62
2948 TOMAS JUODELIS Anykščių Jono Biliūno gimnazija 52.00 59 55
31001 TOMAS KISIELIUS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 51.00 56 52
41375 DOMINYKAS KIELA Traupio pagrindinė mokykla 43.75 40 37
51436 LUKAS LAIBAKOJIS Viešintų pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 42.50 37 34
61650 RAMINTA ADOMONYTĖ Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 38.75 28 25
61650 VYTAUTAS STASIŪNAS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 38.75 28 25
81711 LINA-SOFIJA DLUSKUTĖ Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 37.50 25 23
81711 LINA MOLYTĖ Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras 37.50 25 23
81711 ROMAS LEONAVIČIUS Debeikių pagrindinė mokykla 37.50 25 23

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1349 RIMGAILĖ ČEPONYTĖ Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 70.00 84 86
2445 DEIVIDAS KULBOKAS Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 66.25 79 81
31073 ARMINAS RINKEVIČIUS Debeikių pagrindinė mokykla 51.25 50 54
41300 IGNAS KONTAUTAS Anykščių Jono Biliūno gimnazija 46.50 39 43
51689 TAUTVYDAS ABRAMOVAS Anykščių Jono Biliūno gimnazija 38.50 21 24
61743 NEDA JUODAGALVYTĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 37.00 18 21
71748 DOVYDAS ŽARSKUS Anykščių Jono Biliūno gimnazija 36.75 18 21
81755 AUGUSTINAS MORKŪNAS Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija 36.25 18 20
91829 PAULIUS SIMONAVIČIUS Debeikių pagrindinė mokykla 33.75 14 16
101862 YGNĖ KISIELIŪTĖ Debeikių pagrindinė mokykla 32.50 13 14

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1236 TAUTVILĖ MIRKLYTĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 77.25 85 82
2369 GABRIELĖ GRYBAITĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 71.00 77 73
3859 GYTIS BAJORAVIČIUS Anykščių Jono Biliūno gimnazija 54.75 47 43
41159 KRISTINA NAVICKAITĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 45.00 28 26
41159 VAIDA AŠAKAITĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 45.00 28 26
61213 TITAS KIRDEIKIS Anykščių Jono Biliūno gimnazija 42.75 25 23
71238 LIGITA KAZLAITĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 41.25 23 21
81271 ŽYGINTA KERNAGYTĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 40.00 21 19
91418 RIČARDAS BAURA Anykščių Jono Biliūno gimnazija 33.75 12 11
101465 ŠARŪNAS SAUSAITIS Anykščių Jono Biliūno gimnazija 31.25 9 8

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 171 EGLĖ, LEONOVAITĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 83.75 86 88
2 370 GRETA, SIMAŠKAITĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 71.25 69 74
3 657 AKVILĖ, KIAULEVIČIŪTĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 58.75 44 51
4 1033 RASA, BURNEIKAITĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 36.25 12 14
5 1125 SAMANTA, BARANAUSKAITĖ Anykščių Jono Biliūno gimnazija 26.25 4 5

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas