2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Skuodo r. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11028 AURELIJUS STANIUS Šačių pagrindinė mokykla 97.50 84 76
11028 ARNAS JUCIUS Skuodo Bartuvos progimnazija 97.50 84 76
31530 KAJUS TAURAGIS Ylakių gimnazija 94.50 76 67
41998 ELIJUS DANEVIČIUS Mosėdžio gimnazija 91.25 68 59
52263 IGNAS VAŠKYS Skuodo Bartuvos progimnazija 90.25 64 54
62529 INESA PETRUTYTĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 89.25 60 50
72571 ARTŪRAS ŠILINASI Skuodo Bartuvos progimnazija 88.75 59 50
72571 NEILAS ŽINKLIS Mosėdžio gimnazija 88.75 59 50
93140 UGNIUS RUSTEIKIS Skuodo Bartuvos progimnazija 86.25 50 41
93140 GEDIMINAS BUTĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 86.25 50 41
93140 RYTIS EITUTIS Mosėdžio gimnazija 86.25 50 41

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1843 AMANDA ALMINAITĖ Šačių pagrindinė mokykla 107.50 89 92
21605 GABIJA BUTKUTĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 101.25 79 84
31836 MORTA ŽEMAITYTĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 100.00 76 81
31836 ODETA RONKAITYTĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 100.00 76 81
52069 UGNĖ BRAZDEIKYTĖ Barstyčių pagrindinė mokykla 98.75 73 79
62287 VIJAS JABLONSKIS Skuodo Bartuvos progimnazija 97.50 70 76
62287 SIMONAS ŠAKALYS Mosėdžio gimnazija 97.50 70 76
82846 DANGĖ BATAKYTĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 95.00 63 70
82846 VALENTINAS VALSKIS Mosėdžio gimnazija 95.00 63 70
82846 AINARAS BAGAJEVSKIS Aleksandrijos pagrindinė mokykla 95.00 63 70

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1155 NEDAS ŠLIAČKUS Ylakių gimnazija 112.50 98 95
21366 TADAS MOTŪZAS Ylakių gimnazija 89.75 78 70
31566 MANTILĖ MILVYDAITĖ Ylakių gimnazija 87.50 75 67
31566 DOMANTAS JONUŠAS Ylakių gimnazija 87.50 75 67
51688 ROBERTAS BRUŽAITĖ Aleksandrijos pagrindinė mokykla 86.25 73 65
51688 UGNĖ ODINAITĖ Aleksandrijos pagrindinė mokykla 86.25 73 65
71972 DOVYDAS SKURPAUSKAS Lenkimų Simono Daukanto mokykla-daugiafunkcis centras 84.25 68 60
81990 MARTYNAS POPOVAS Skuodo Bartuvos progimnazija 83.75 68 59
92151 LUKAS ŠAKALYS Mosėdžio gimnazija 82.50 66 57
102518 VAKARIS LUKŠIONIS Mosėdžio gimnazija 80.00 60 51

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1783 EDMUNDAS PETRUTIS Barstyčių pagrindinė mokykla 105.00 87 91
2991 EMA MILAŠIŪTĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 102.50 83 88
31620 BENAS URBANAVIČIUS Skuodo Bartuvos progimnazija 95.00 72 80
41758 GABIJA KABALINAITĖ Mosėdžio gimnazija 93.75 70 77
51891 MILENA MEŠKYTĖ Mosėdžio gimnazija 92.50 68 76
62120 ORESTAS POCIUS Ylakių gimnazija 90.75 64 72
72455 ANDŽELIKA BENETYTĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 87.50 58 67
72455 DOMINYKA PETRAUSKAITĖ Mosėdžio gimnazija 87.50 58 67
92593 UGNĖ KONTVAINYTĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 86.25 55 65
92593 RENARDAS RAMANAUSKAS Skuodo Bartuvos progimnazija 86.25 55 65
92593 DEIVIDAS JOKŠAS Ylakių gimnazija 86.25 55 65

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1146 ŠARŪNAS MAŽRIMAS Skuodo Bartuvos progimnazija 95.00 96 93
21368 SKAISTĖ NOVICKAITĖ Mosėdžio gimnazija 63.75 66 59
31536 TAUTVYDAS ŠAKALYS Mosėdžio gimnazija 61.50 62 54
41606 EIMANTAS LOŽYS Mosėdžio gimnazija 60.50 60 52
51712 SAULĖ JONUŠAITĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 58.75 57 50
61817 JUSTAS BŪTA Ylakių gimnazija 57.50 55 47
71884 GUSTĖ VASILIAUSKAITĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 57.00 53 45
82168 UGNĖ ORŽEKAUSKAITĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 53.50 46 39
92198 ŽIVILĖ BRUŽAITĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 52.50 45 38
102833 GABRIELIUS BUTKUS Ylakių gimnazija 45.00 29 24

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1509 LINA RUŠINSKYTĖ Mosėdžio gimnazija 88.75 85 90
2689 LUKAS SAKALAUSKAS Skuodo Bartuvos progimnazija 83.75 79 85
2689 JULIUS PETRUTIS Barstyčių pagrindinė mokykla 83.75 79 85
4725 IEVA NAVARDAUSKAITĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 83.50 78 84
5799 EIMANTAS BUIVYDAS Ylakių gimnazija 81.25 76 83
5799 ERIKAS BUTKUS Ylakių gimnazija 81.25 76 83
71010 VIKTORIJA TAURINSKAITĖ Skuodo Bartuvos progimnazija 76.25 70 77
81400 GVIDAS LUKAVIČIUS Šačių pagrindinė mokykla 68.75 58 66
91599 EMILIJA PIEČIŪTĖ Ylakių gimnazija 65.00 52 61
101825 AGNĖ JAKUČINSKAITĖ Mosėdžio gimnazija 61.25 45 54

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
118 TAUTVYDAS PUDŽMYS Lenkimų Simono Daukanto mokykla-daugiafunkcis centras 118.75 99 99
2142 MARTYNAS BRUŽAS Skuodo Bartuvos progimnazija 93.75 95 94
3239 GEDIMINAS STONKUS Ylakių gimnazija 86.00 92 90
4279 UGNIUS POPOVAS Skuodo Bartuvos progimnazija 83.75 91 88
5680 MANTAS STONČIUS Šačių pagrindinė mokykla 68.00 77 72
6876 ARVYDAS LOŽYS Šačių pagrindinė mokykla 63.25 70 64
71013 AGNĖ LIUTERYTĖ Lenkimų Simono Daukanto mokykla-daugiafunkcis centras 60.75 65 60
81248 IRMA JUCYTĖ Aleksandrijos pagrindinė mokykla 56.25 57 52
91535 LAURYNAS VALANTINAS Skuodo Bartuvos progimnazija 51.50 48 42
101538 DEIVIDAS LIEKIS Aleksandrijos pagrindinė mokykla 51.25 48 42

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1410 DOMANTAS MAŽRIMAS Skuodo Bartuvos progimnazija 83.75 85 88
2435 GEDVYDAS ŠOPAGA Skuodo Bartuvos progimnazija 82.50 85 87
3548 JUSTAS JUZUMAS Ylakių gimnazija 78.50 80 84
41000 SKIRMANTAS DANIUS Skuodo Bartuvos progimnazija 66.75 64 70
51350 SIMAS KAZENKOVAS Skuodo Bartuvos progimnazija 59.75 52 58
61410 NOJUS JAKUČINSKAS Skuodo Bartuvos progimnazija 58.25 50 55
71618 ŽYGIMANTĖ RIEPŠAITĖ Mosėdžio gimnazija 54.75 42 48
81645 MODESTAS BUTKUS Aleksandrijos pagrindinė mokykla 53.75 41 47
91828 ŽYGIMANTAS ŠADEIKIS Skuodo Bartuvos progimnazija 51.00 35 40
101974 KAROLINA KADIŠAITĖ Mosėdžio gimnazija 48.50 30 35

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1195 RYTIS GLIOŽERIS Mosėdžio gimnazija 75.00 92 90
2319 ANDRIUS JOKŠAS Aleksandrijos pagrindinė mokykla 68.75 86 84
3353 RUGILĖ KUSAITĖ Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 67.50 85 83
4400 MARIUS PERMINAS Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 65.75 83 80
5774 BENAS JONKUS Mosėdžio gimnazija 55.75 66 63
6794 MANTAS SAVICKAS Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 55.00 65 62
7963 RONETA LUKOŠIŪTĖ Aleksandrijos pagrindinė mokykla 51.25 58 54
81097 PIJUS STRAKŠYS Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 48.75 52 48
91234 VIKTORIJA ŠLEINIŪTĖ Lenkimų Simono Daukanto mokykla-daugiafunkcis centras 46.25 46 43
101711 MODESTA JUCKYTĖ Aleksandrijos pagrindinė mokykla 37.50 25 23

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
194 LIUCIJA RANCAITĖ Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 88.75 96 97
2546 PERLA ŠILINSKAITĖ Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 63.00 74 77
3771 TOMAS PETRAUSKIS Aleksandrijos pagrindinė mokykla 57.50 64 67
4819 RAMŪNAS ALŠAUSKAS Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 56.50 62 65
5944 GABIJA ŽEIMYTĖ Mosėdžio gimnazija 53.75 56 59
61214 DEIMANTAS LIEKIS Aleksandrijos pagrindinė mokykla 48.50 43 47
71305 DEIVIDAS SKRIDAILA Mosėdžio gimnazija 46.25 39 43
81428 TOMAS KUBILIUS Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 43.75 33 37
91538 JUSTINAS SENDRAUSKAS Mosėdžio gimnazija 41.25 28 31
91538 DIANA ŽIEMELYTĖ Aleksandrijos pagrindinė mokykla 41.25 28 31

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 275 DOVYDAS, PLAPAS Mosėdžio gimnazija 75.00 83 80
2 312 KRISTIJONAS, CHARČIŪNAS Mosėdžio gimnazija 73.50 81 77
3 411 GINTARAS, GUTAUSKAS Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 69.50 75 70
4 544 IEVA, SKARAITĖ Mosėdžio gimnazija 63.75 66 61
5 568 EDVINAS, BUDRIKIS Mosėdžio gimnazija 63.25 65 60
6 742 KAMILIS, JONKUS Mosėdžio gimnazija 58.00 54 49
7 771 ŠARŪNAS, JONAUSKAS Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 57.25 52 48
8 1116 DEIMANTĖ, VYŠNIAUSKAITĖ Mosėdžio gimnazija 46.50 31 28
9 1458 SIMONA, LITVINAITĖ Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 32.25 10 9
10 1510 JULIUS, JONKUS Mosėdžio gimnazija 28.50 6 6

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 96 ROBERTAS, ZUBĖ Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 91.75 92 94
2 311 GRETA, ŽUMBYTĖ Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 74.50 74 79
3 324 VILIUS, VALINSKIS Mosėdžio gimnazija 73.75 72 78
4 422 MANTAS, JASMONTAS Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 69.50 64 70
5 432 ROMUALDA, RIMGAILAITĖ Skuodo Pr.Žadeikio gimnazija 68.75 63 69

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas