2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Šalčininkų r. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
122 DARIUŠ KISĖL Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija 126.25 100 99
253 DARJA KROPA Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 121.25 99 98
376 DANIEL SILIUK Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija 119.75 99 98
4146 MILANA GUDUKAITĖ Baltosios Vokės „Šilo“ vidurinė mokykla 114.75 98 96
5266 VILIJA KULNYTĖ Šalčininkėlių pagrindinė mokykla 109.25 96 93
6359 NIKITA ČAIKIN Jašiūnų pagrindinė mokykla 106.25 94 91
7424 KAMIL RUCHLEVIČ Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija 105.00 93 89
8866 LAURYNAS DZVINELIS Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 99.75 86 79
9901 MILANA STANČIKAITĖ Jašiūnų „Aušros“ vidurinė mokykla 98.75 86 79
101185 DAMIR KUTYŠ Baltosios Vokės „Šilo“ vidurinė mokykla 96.25 81 73

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1294 AGATA VORONECKAITĖ Butrimonių Anos Krepštul gimnazija 117.25 96 97
2299 PATRYKAS STASIŪNAS Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija 116.25 96 97
2299 GABRIELA BUŽINSKA Pabarės pagrindinė mokykla 116.25 96 97
4350 DOROTA VOJTKEVIČ Butrimonių Anos Krepštul gimnazija 116.00 95 97
5486 PATRICIJA RUCHLEVIČ Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija 112.50 94 95
5486 DAVID BOBIN Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 112.50 94 95
7557 YGOR BARADZIN Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija 111.25 93 95
7557 KAROL JAN KOVZAN Butrimonių Anos Krepštul gimnazija 111.25 93 95
9646 DANIEL STANKEVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 110.00 92 94
10754 EMILIJA BUTRIMAITĖ Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija 108.75 90 93
10754 AGATA RAGOŽA Šalčininkėlių pagrindinė mokykla 108.75 90 93
10754 GABRIELĖ KIŠLOVSKAJA Šalčininkėlių pagrindinė mokykla 108.75 90 93

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
154 KARINA ŠČETININA Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 121.25 99 98
2138 KARINA JUDICKA Jašiūnų „Aušros“ vidurinė mokykla 114.50 98 96
3281 SILVIJA PRIŠMONT Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 107.25 96 92
4496 DOMINYKA DUDAITĖ Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 101.25 92 87
5608 EMILIJA KASPAROVIČIŪTĖ Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 99.00 90 85
6684 GODA KIRIUŠKINAITĖ Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 97.50 89 83
6684 KOTRYNA ULBINAITĖ Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 97.50 89 83
8850 PATRICIJA VINČO Eišiškių gimnazija 95.00 86 80
91256 RAMOJUS LATVIS Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 90.75 80 72
101281 MELITA TITKO Eišiškių gimnazija 90.00 79 72
101281 ELŽBETA REKEL Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija 90.00 79 72
101281 TOMAS JARMOLKOVIČIUS Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija 90.00 79 72
101281 PAULINA BARANOVSKA Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija 90.00 79 72
101281 OSKAR ZURAWSKI Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 90.00 79 72

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
187 UGNĖ STASIŪNAITĖ Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 131.00 99 99
2274 DANIEL BANDALEVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 116.25 95 97
2274 TOMAS MICHALCEVIČIUS Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 116.25 95 97
4506 SALVĮJA RASIUKEVIČIŪTĖ Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 110.25 91 94
5584 EMILIJA JUSEWIČ Eišiškių gimnazija 108.75 90 93
6889 DANIEL MILOŠ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 103.75 85 89
6889 LIEPA SLAVINSKAITĖ Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 103.75 85 89
8991 EDGAR DAINAROVIČ Jašiūnų pagrindinė mokykla 102.50 83 88
91154 MARIJA JUNDO Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 100.00 80 86
101239 PAVEL DORODKO Pabarės pagrindinė mokykla 99.50 79 85

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
115 PAULIUS KALINAUSKAS Jašiūnų „Aušros“ vidurinė mokykla 120.00 100 99
2131 GABIJA RADZEVIČIŪTĖ Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 97.00 97 94
3186 KAMIL GRYGOROWICZ Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 92.50 95 92
4215 KOTRYNA SOBOLEVSKAJA Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 91.25 95 91
5289 DOMINIKA BARANOWSKA Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 87.50 93 89
6328 AUGUSTYN OZAROWSKI Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 86.25 92 87
6328 INGA REGINEVIČ Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 86.25 92 87
8369 JULIJA VALIUKEVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 85.00 91 86
9432 VIKTORIJA SINKEVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 82.50 89 84
10475 ERNESTAS ALEKSIUKAS Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija 81.50 88 83

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
163 PAVEL GUSEV Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija 116.25 98 99
2146 EMILIJA IVANOVSKA Eišiškių gimnazija 107.50 96 97
3274 JELIZAVETA FEDOTOVA Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija 98.75 92 95
3274 ALEKSANDRA KASILOVSKA Eišiškių gimnazija 98.75 92 95
5439 AGATA RAGOŽA Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 91.25 87 91
6596 AUGUSTYNA IVAŠKO Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 86.25 82 87
7635 KETRIN KURILO Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 85.50 81 86
8689 DARIUS TARANDO Pabarės pagrindinė mokykla 83.75 79 85
9799 DANIEL KOČAN Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 81.25 76 83
10844 ARTIOM SILIUK Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija 80.00 75 81

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1127 TOMAŠ MICKEVIČ Jašiūnų pagrindinė mokykla 95.00 96 94
1127 EMIL BARANOWSKI Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 95.00 96 94
3162 TOMAŠ GRABŠTUNOVIČ Eišiškių gimnazija 91.75 95 93
4173 NORTAS BARUTIS Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 90.00 94 92
5263 BOGUSLAWAS JODKO Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 84.75 91 89
6279 GABRIELA MOCKUTĖ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 83.75 91 88
7336 JULIETA KROPAITĖ Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 80.75 89 86
8432 JOANA VOITKEVIČ Butrimonių Anos Krepštul gimnazija 76.75 85 82
9437 KATAŽYNA PURAITĖ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 76.25 85 82
9437 ANASTASIJA VOSKRESENSKAJA Jašiūnų pagrindinė mokykla 76.25 85 82

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
133 RAFALAS SAVICKIS Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 120.00 99 99
270 AISTĖ SLIŽEVSKYTĖ Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 108.75 98 98
270 UGNĖ KIRIUŠKINAITĖ Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 108.75 98 98
479 KARINA JOTKO Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 108.50 97 98
584 DONATAS SINKEVIČIUS Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 108.25 97 98
6192 ELIZA RYBAK Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 96.25 93 95
7352 PAVEL BANDALEVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 86.00 87 90
8410 AGNĖ KALINAUSKAITĖ Jašiūnų „Aušros“ vidurinė mokykla 83.75 85 88
9423 EVA MARCIŠEVSKA Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija 83.25 85 88
10435 AGATA JURŠEVIČIŪTĖ Turgelių „Aistuvos“ gimnazija 82.50 85 87

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
129 DAVID KISEL Eišiškių gimnazija 97.50 99 98
240 OLGERD BABKIN Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 94.50 98 98
342 DONATAS ŽEMAITIS Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 94.25 98 98
489 INGRIDA MIKUTAITYTĖ Eišiškių gimnazija 83.75 96 95
5217 OLIVIJA UČKURONYTĖ Eišiškių gimnazija 73.75 91 89
6247 VALDEMARAS UGREVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 72.25 89 88
7273 MAŽENA VASKAN Eišiškių gimnazija 71.00 88 86
8319 ELŽBIETA DAUJOTAITĖ Eišiškių gimnazija 68.75 86 84
8319 ILONA GAVORKSA Eišiškių gimnazija 68.75 86 84
10413 LAURA IVANIUKAITĖ Eišiškių gimnazija 65.00 82 80

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
138 ALBERT GERASIMOVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 102.50 98 99
247 DAVID GRUDINSKI Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 97.50 98 98
349 EDVIN VASILEVSKI Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 97.25 98 98
470 RAFAL SOBOLEVSKIJ Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija 93.25 97 97
590 RONALD DUDZINSKI Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 90.00 96 97
6131 ALICIJA DUCHNEVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 83.75 94 95
6131 RADOSLAV TITKO Eišiškių gimnazija 83.75 94 95
8207 HERMAN PANTIUCHOV Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 77.50 90 92
8207 SEVERYN ZIURIN Eišiškių gimnazija 77.50 90 92
10222 KORNELIJA KLIMOVIČ Eišiškių gimnazija 77.00 90 91

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
112 MARIAN STANIUL Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 117.25 99 99
217 EVELINA BOGDAN Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 108.75 99 99
392 VIOLETA ŽILINSKA Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 90.25 94 93
4162 PAULINA LEONOVIČ Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 83.50 90 88
5212 EVALD CHAILOV Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 78.75 87 84
6293 VERONIKA VYSOCKA Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 74.25 82 78
7331 DANIEL PARVICKI Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 72.50 80 76
8354 GABRIELA GERASIMOVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 71.25 78 74
9369 ZGIGNEV DOMAN Turgelių „Aistuvos“ gimnazija 71.00 77 73
10391 RAIMUND KOD Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 70.00 76 72

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
138 SABINA ZDANOVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 103.75 97 98
255 SABINA BUTRIMOVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 98.75 95 96
3165 MAREK WOJCINOWICZ Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 84.75 86 89
4245 SANDRA VIAŽEL Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 78.75 79 84
5390 LORETA ŽEMAITYTĖ Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 70.50 67 72
6657 ROLAND KURKULIONIS Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 58.75 44 51
7725 MARIJA GIGEVIČ Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 55.00 38 44
8751 ELŽBIETA VOITUKOVIČ Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinė mokykla 53.75 36 41
9822 TOMAŠ SOLOVJOV Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla 50.50 30 35
10911 KABOLINA MARKEVIČ Turgelių „Aistuvos“ gimnazija 45.00 22 26

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas