2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Šilalės r. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1151 ASTIJUS RIMKUS Pajūralio pagrindinė mokykla 113.75 98 96
2259 ŽYGIMANTAS ZUBRICKAS Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 109.75 96 93
3303 UGNĖ KRYŽINAUSKAITĖ Upynos Stasio Girėno mokykla 107.50 95 92
3303 GODA ŽYMANČIŪTĖ Pajūralio pagrindinė mokykla 107.50 95 92
5491 AISTĖ KASILIAUSKAITĖ Upynos Stasio Girėno mokykla 103.75 92 87
6901 EVELINA TAUTVYDAITĖ Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla 98.75 86 79
6901 EMILIJA MARTINKUTĖ Obelyno pagrindinė mokykla 98.75 86 79
81185 EDVINAS KUBILIUS Upynos Stasio Girėno mokykla 96.25 81 73
91761 JUSTAS BUDRIUS Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla 92.50 72 63
91761 POVILAS BARYS Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla 92.50 72 63
91761 AURIMAS GIRDVAINIS Upynos Stasio Girėno mokykla 92.50 72 63

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
110 LUKAS GUDINSKAS Upynos Stasio Girėno mokykla 140.00 100 100
2142 IGNAS BUDVYTIS Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 122.50 98 99
3169 KAROLIS ŠNIAUKŠTA Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 121.25 98 98
4557 KRISTUPAS EITUTIS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 111.25 93 95
5646 UGNĖ KASILIAUSKAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 110.00 92 94
6952 EIVINAS VENCKUS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 106.25 87 91
71605 EMILIS IRTMONAS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 101.25 79 84
81836 AURIMAS EITUTIS Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 100.00 76 81
81836 ALICIJA ARCIŠAUSKAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 100.00 76 81
81836 VITALIJA GUDELYTĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 100.00 76 81

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
13 GUODA BALDAUSKAITĖ Upynos Stasio Girėno mokykla 140.00 100 100
278 VYKINTAS MYLIMAS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 118.75 99 98
3230 EMILIJA GEDVILAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 109.75 96 93
4850 EITARAS ZYBARTAS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 95.00 86 80
51281 AIRIDAS VARKALIS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 90.00 79 72
61556 NOJUS NEVERDAUSKIS Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 87.75 75 67
71566 IGNAS ŠADBARAS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 87.50 75 67
81834 AGNIETĖ VAITKEVIČIŪTĖ Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 85.00 71 62
91983 EIVINA STONKUTĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 84.00 68 60
101990 GIEDRĖ MARTINKUTĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 83.75 68 59

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
113 AIRIDAS ZDANAVIČIUS Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 141.25 100 100
2274 JULIUS JORUDAS Upynos Stasio Girėno mokykla 116.25 95 97
3704 JORDANAS TUBUTIS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 106.25 88 92
3704 JONAS MARTINAVIČIUS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 106.25 88 92
51379 TADAS MARMOKAS Upynos Stasio Girėno mokykla 97.50 76 83
61592 MARIUS BARTKUS Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 95.75 73 80
72004 AUSTĖJA JURKUTĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 91.75 66 74
82151 INGA POŠKAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 90.00 63 72
82151 AUDRONĖ ŽUKAUSKAITĖ Obelyno pagrindinė mokykla 90.00 63 72
102284 ENRIKA AURILAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 89.00 61 69

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1163 AUSTĖJA EITUTĖ Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 93.75 96 93
2236 VILTĖ KYBARTAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 90.00 94 90
3462 GABIJA KRYŽEVIČIŪTĖ Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 82.25 89 83
4562 AKVILĖ BEINORIŪTĖ Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 78.75 86 80
5660 ERIKAS KUSKYS Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 76.75 84 77
61135 AUSTĖJA PAULAUSKAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 67.75 72 64
71208 INDRĖ KOROLIOVAITĖ Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 66.25 70 63
81351 VILIUS BURNECKIS Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 64.25 66 59
91368 EMILIJA AŠMONAITĖ Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 63.75 66 59
101455 ERVINAS MAŽUTIS Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 62.50 64 56

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1250 LUKAS STRAUKAS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 100.00 92 95
2328 DOMININYKAS VAIČEKAUSKAS Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 96.75 90 94
3676 NEDA EITUTYTĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 84.50 80 85
4743 VAIDA KASPARAVIČIŪTĖ Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 82.50 78 84
4743 ROBERTA BRUŽAITĖ Obelyno pagrindinė mokykla 82.50 78 84
61010 ROKAS JAKŠTAS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 76.25 70 77
71063 JUSTAS TAURINSKAS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 75.50 68 76
81188 AUGUSTĖ MIŽUTAVIČIŪTĖ Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 72.50 64 72
91318 GABRIELĖ GERDAUSKAITĖ Obelyno pagrindinė mokykla 70.00 60 69
101400 VYTAUTAS MONTRIMAS Obelyno pagrindinė mokykla 68.75 58 66

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1252 JUOZAS VAITKEVIČIUS Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 85.25 91 89
2647 NOJUS MATEVIČIUS Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 68.75 78 73
2647 GUSTAS ZARANKA Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 68.75 78 73
4740 JOKŪBAS VILIUŠIS Obelyno pagrindinė mokykla 66.25 75 70
5841 KAMILĖ ŠIDLAUSKAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 63.75 71 66
6906 UGNĖ NEVERDAUSKYTĖ Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 62.50 69 63
7974 LUKAS KARUTIS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 61.25 67 61
81037 TAURAS GIEDRAITIS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 60.00 65 59
91103 JONĖ BERGELYTĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 59.00 62 57
101106 GUODA BALTUTYTĖ Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 58.75 62 57
101106 KOTRYNA JAKŠTAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 58.75 62 57

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1522 LIEPA GEDVILAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 79.00 81 84
2688 GUODA JASEVIČIŪTĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 74.25 75 79
3700 VILIUS KOŠYS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 73.75 75 79
4907 GRETA JOKUBAUSKAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 68.75 68 73
51425 AGNĖ DIRMANTAITĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 57.75 49 55
61520 MARTYNAS LUKOŠIUS Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 56.50 46 52
71526 NOJUS BRAZAUSKAS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 56.25 46 52
81711 DANIJIELĖ LEŠKYTĖ Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla 52.50 39 45
91849 MINDAUGAS VIRŽINTAS Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla 50.50 34 40
101866 ARNAS ŠADBARAS Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija 50.00 33 39

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1151 NEILAS SABOCKIS Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 78.50 93 92
2173 GABRIELĖ KULBOKAITĖ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 76.50 92 91
3214 MARIJA GEDEIKYTĖ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 74.25 91 89
4234 MARGARITA GEDEIKYTĖ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 73.00 90 88
5238 GUSTĖ PRIŠMONTAITĖ Pajūralio pagrindinė mokykla 72.50 90 88
6313 GVIDAS IRTMONAS Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 69.25 86 85
7679 SIMONAS JOMANTAS Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 57.50 70 67
8787 ERNESTA JANČAUSKAITĖ Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla 55.25 66 62
91482 AUŠRINĖ VIRŠILAITĖ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 42.25 35 32
101837 KRISTINA KARPYTĖ Pajūralio pagrindinė mokykla 35.00 20 18

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 238 TOMAS, VAINORIS Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla 75.50 89 90
2 557 KAROLINA, BALTRUŠYTĖ Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 62.50 74 76
3 612 TADAS, BERŽINIS Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla 61.25 71 74
4 925 MINTAUTĖ, PALIAKAITĖ Šilalės r. Žadeikių pagrindinė mokykla 54.50 57 60
5 1367 MANTAS, BUTKUS Šilalės suaugusiųjų mokykla 45.00 36 40
6 1656 MANTAS, SAKALAUSKAS Obelyno pagrindinė mokykla 38.75 22 25
7 2051 VYGANDAS, ZOBĖLA Obelyno pagrindinė mokykla 22.50 4 4

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
181 DEIMANTĖ ANDRIUŠKEVIČIŪTĖ Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 91.75 95 94
2126 SAULIUS SIRVYDAS Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija 86.75 92 90
3212 VIKTORIJA EITUTYTĖ Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 78.75 87 84
4246 RŪTA JONIKAITĖ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 76.50 85 81
5391 EIMANTAS PETRIKAS Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 70.00 76 72
6620 ROKAS SLABOŠEVIČIUS Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 61.25 62 56
7664 DEIVIDAS GEDVILA Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 60.00 59 54
8706 MILDA JAKŠTAITĖ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 58.75 56 51
9887 BENAS MILIŪNAS Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 53.75 45 41
101465 ALGIRDAS DAUKŠYS Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 31.25 9 8

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 49 JULIUS, GUDAUSKAS Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija 101.25 96 97
2 175 GABIJA, BALDAUSKAITĖ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 83.50 85 88
3 427 EITAUTAS, RUPŠYS Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 69.25 64 70
4 557 AURIMAS, TIRIŪNA Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija 63.25 53 60
5 602 EGLĖ, DINAPAITĖ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 61.50 49 56
6 681 LAURA, KNABIKAITĖ Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija 57.50 42 49

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas