2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Švenčionių r. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1664 RADVILĖ URBANAVIČIŪTĖ Adutiškio pagrindinė mokykla 101.25 89 84
2901 ADOMAS LENARDAS Švenčionių pradinė mokykla 98.75 86 79
31371 AISTĖ MENČINSKAITĖ Švenčionių pradinė mokykla 95.00 78 70
41506 KOTRYNA SKINDER Švenčionių pradinė mokykla 94.75 76 67
51557 GEILĖ GALATILTYTĖ Švenčionių pradinė mokykla 94.25 75 66
61761 AURELIJA GAIDAMOVIČIŪTĖ Pabradės „Ryto“ gimnazija 92.50 72 63
71998 GERDA KUKULSKYTĖ Švenčionių pradinė mokykla 91.25 68 59
71998 AUSTĖJA IVANOVA Švenčionių pradinė mokykla 91.25 68 59
92287 ELZĖ SAŽINAITĖ Švenčionių pradinė mokykla 90.00 64 54
102812 VIKTORIJA ČPULKOVSKYTĖ Pabradės „Ryto“ gimnazija 88.00 55 46

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1843 DOMINYKAS SKINDER Švenčionių pradinė mokykla 107.50 89 92
2952 KAJUS URBELIS Švenčionėlių progimnazija 106.25 87 91
2952 GABRIELĖ BAJARŪNAITĖ Švenčionėlių progimnazija 106.25 87 91
41605 ŠARŪNAS JURKEVIČIUS Švenčionėlių progimnazija 101.25 79 84
52069 MATAS NAVIKAS Švenčionių pradinė mokykla 98.75 73 79
52069 GLORIJA ŠNERYTĖ Adutiškio pagrindinė mokykla 98.75 73 79
72287 ROBERT RANKATIŠEK Švenčionėlių progimnazija 97.50 70 76
72287 RIMANTAS GRIGIANECAS Švenčionių pradinė mokykla 97.50 70 76
72287 LIVIJA VASILIONOK Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 97.50 70 76
72287 EMILIJA GRUDZINSKAS Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 97.50 70 76

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1286 TOMAS RAZMYS Švenčionių pradinė mokykla 107.00 95 92
2288 GABRIEL STASEVIC Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 106.25 95 92
3611 ALEKSAS ILGEVIČIUS Pabradės „Ryto“ gimnazija 98.75 90 85
4745 AGNIEŠKA MICHALOVSKA Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 97.25 88 82
5959 RIČARDAS LUKJANOVAS Pabradės „Ryto“ gimnazija 93.75 85 77
61983 NORMANTAS TUPKAUSKAS Pabradės „Ryto“ gimnazija 84.00 68 60
71990 EMILIJA MICKEVIČ Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 83.75 68 59
82328 AGATA SOKOLNIK Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 81.50 63 54
92658 SIMONA ŠILANYTĖ Pabradės „Ryto“ gimnazija 79.50 57 49
103095 MIGLĖ BIELIAUSKAITĖ Švenčionėlių progimnazija 76.25 50 42
103095 ADRIAN ŽARIN Švenčionių pradinė mokykla 76.25 50 42

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1326 OSKARAS LUKAŠANEC Švenčionėlių progimnazija 115.00 94 96
2783 NIKITA SRAGSIAN Švenčionėlių progimnazija 105.00 87 91
3961 OSKAR VORONIUK Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 103.50 84 89
41075 KARINA BURAKAITĖ Pabradės „Ryto“ gimnazija 101.25 82 87
51239 SILVIJA BUČINSKAITĖ Pabradės „Ryto“ gimnazija 99.50 79 85
61620 RADMINAS LELEIVA Švenčionėlių progimnazija 95.00 72 80
71758 EGLĖ BUČELYTĖ Švenčionėlių progimnazija 93.75 70 77
81847 AGATA IVANOVSKA Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 93.50 68 76
91891 JUSTAS KUTRA Pabradės „Ryto“ gimnazija 92.50 68 76
102004 DOMINYKAS SVIRBUTAS Švenčionių pradinė mokykla 91.75 66 74
102004 AUSTĖJA STUNŽĖNAITĖ Adutiškio pagrindinė mokykla 91.75 66 74

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
199 IVONA JAKUBCEVIČ Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 99.25 98 95
2666 MANTAS DELGIADO Švenčionėlių progimnazija 76.25 83 77
3897 FLORIJAN DEMIDOV Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 71.75 78 71
4903 ARNOLDAS IVANAUSKAS Pabradės „Ryto“ gimnazija 71.25 78 70
51025 OLEG USENKO Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 69.75 74 67
61123 REDA BARONĖNAITĖ Švenčionėlių progimnazija 68.25 72 65
71281 MANTAS NEIBERKA Švenčionėlių progimnazija 65.00 68 61
81368 EIGINTAS URBANAVIČIUS Švenčionių progimnazija 63.75 66 59
81368 MONIKA VAITEKĖNAITĖ Adutiškio pagrindinė mokykla 63.75 66 59
101544 EDVINAS GUDELAITIS Švenčionėlių progimnazija 61.25 62 54

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1644 AUSTĖJA JARMALYTĖ Švenčionėlių progimnazija 85.00 81 86
2896 SAMANTA BUČELYTĖ Adutiškio pagrindinė mokykla 78.75 73 80
3987 PAVEL JAKUBOVSKIJ Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 77.00 70 78
41069 GRETA NALIVAIKAITĖ Švenčionėlių progimnazija 75.00 68 76
51117 JOANA GANČĖRIŪTĖ Švenčionių progimnazija 74.25 66 74
61130 ELEN GRUDZINSKA Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 73.75 66 74
71238 RAMINTA PILVINSKAITĖ Pabradės „Žeimenos“ gimnazija 72.25 63 71
81254 SMILTĖ URBONAITĖ Švenčionių progimnazija 71.75 62 71
81254 LINAS DERVINIS Švenčionių progimnazija 71.75 62 71
101314 DANIELIUS VERIKAS Pabradės „Ryto“ gimnazija 70.25 60 69

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1407 INGRIDA MASOIT Švenčionėlių progimnazija 77.50 86 83
2530 DIANA JAKOVLEVAITĖ Pabradės „Ryto“ gimnazija 72.75 82 78
3938 GABRIELĖ LIPNICKAJA Švenčionių progimnazija 62.25 68 62
41032 GABRIELĖ VOLSKAITĖ Pabradės „Ryto“ gimnazija 60.25 65 59
51092 LAURA VOIŠKUNAITĖ Švenčionių progimnazija 59.25 63 57
61687 KANSTANTINAS PIATRASHKA Švenčionių progimnazija 49.00 42 37
71696 DAGNĖ MASLIANIKAITĖ Švenčionių progimnazija 48.75 42 37
81851 DIANA PLATONOVA Švenčionių progimnazija 46.75 37 32
92154 KORNELIJA GUČAITĖ Švenčionių progimnazija 42.25 26 23
102308 ERNESTAS TURKINAS Švenčionių progimnazija 39.50 21 18

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1522 MANTAS PAŠKEVIČ Pabradės „Ryto“ gimnazija 79.00 81 84
2568 MONIKA FIŠER Pabradės „Ryto“ gimnazija 77.50 80 83
3700 SONATA DUELAITYTĖ Švenčionėlių progimnazija 73.75 75 79
4882 MANTAS JANUŠAS Švenčionėlių progimnazija 69.75 69 74
51062 ALEKSAS ANIKEJEVAS Pabradės „Ryto“ gimnazija 65.25 62 68
61189 EMILIJA GRUŠKAITĖ Švenčionėlių progimnazija 62.50 58 63
71250 KAROLINA KARNECKAITĖ Švenčionėlių progimnazija 61.25 55 61
81309 DANIELIUS KOMAIŠKO Pabradės „Ryto“ gimnazija 60.00 53 59
91376 EVELINA VARBIKAITĖ Švenčionėlių progimnazija 58.75 51 57
101434 DAINA PERVENECKAITĖ Pabradės „Ryto“ gimnazija 57.50 49 55

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1385 DONATAS BULKA Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 66.25 83 81
2549 DIANA MAŽEIKAITĖ Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 61.00 76 73
3794 JULIUS BANKAUSKAS Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 55.00 65 62
3794 DIANA KURTINYTETĖ Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 55.00 65 62
51021 MYKOLAS KARKA Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 50.50 55 52
61029 AUSTĖJA PAULAUSKAITĖ Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 50.00 55 51
71067 ANDRIUS JEDIK Pabradės „Ryto“ gimnazija 49.50 53 49
81097 DANIELĖ POBERIJYTĖ Pabradės „Ryto“ gimnazija 48.75 52 48
91161 VERONIKA MICHNEVIČ Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 47.50 49 46
91161 JUSTINA VOLOŠINAITĖ Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 47.50 49 46

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1497 LUKAS POŠIŪNAS Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 64.75 77 79
2502 ARGAUDAS BIELINIS Adutiškio pagrindinė mokykla 64.50 76 79
3546 SAULIUS KAZLAUSKAS Pabradės „Ryto“ gimnazija 63.00 74 77
4768 EIMANTAS MIŠKINIS Pabradės „Ryto“ gimnazija 57.75 64 67
5887 IGNAS BAGDONAS Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 55.00 58 62
6974 RUSLANAS GAILIUŠAS Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 53.50 54 58
71191 ENRIKA ŽULKUTĖ Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 48.75 44 48
81428 GABIJA SOSNAUSKAITĖ Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 43.75 33 37
81428 VIKTORIJA VIKENTJEVA Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 43.75 33 37
101538 NEDA MAŽVILAITĖ Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 41.25 28 31

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1251 EGLĖ MALIAVKAITĖ Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 76.25 84 81
2263 MINGAUDAS MATUKAS Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 75.75 84 80
3381 SIMONAS ŠALVA Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 70.50 76 72
4387 VAIVA LISAUSKAITĖ Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 70.25 76 72
5590 ILJA JAKOVLEVAS Pabradės „Ryto“ gimnazija 62.50 63 58
6607 MAKSIM JEMELJANOV Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 62.00 62 57
7655 DOVYDAS SEMĖNAS Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 60.25 59 54
8706 INGA SIVAJA Pabradės „Ryto“ gimnazija 58.75 56 51
9859 LUKAS ŠIEKŠTELĖ Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 54.75 47 43
10874 PAULIUS BALČIŪNAS Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 54.25 46 42

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1234 RIMVYDAS MARTINKAITIS Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 79.50 80 84
2316 DONATAS RASTENIS Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 74.25 73 78
3346 ROBERTAS RAKETIS Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 72.50 71 76
4351 VIDMANTAS ŠIAUDINIS Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 72.25 70 75
5576 PAULIUS GINIOTIS Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 62.50 51 58
6632 ALANAS GALALIS Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 60.00 46 54
7653 ALEKSANDR ŠIMČUK Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 59.00 44 52
8751 VAIDA SKREBUTĖNAITĖ Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 53.75 36 41
9779 ERNESTA VAIČIUAKITĖ Švenčionėlių Mindaugo gimnazija 52.50 34 39
10801 AUGUSTĖ GUDENAITĖ Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija 51.25 32 36

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas