2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Utenos r. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1166 MAJUS KRAUJALIS Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 112.50 97 95
2345 TIJA ZABUKAITĖ Utenos mokykla-darželis „Eglutė“ 107.25 95 91
3491 VILTĖ MAŽELYTĖ Utenos Vyturių progimnazija 103.75 92 87
4568 ELIGIJUS STATAUSKAS Utenos r. Užpalių gimnazija 102.50 91 86
5660 TAUTVYDAS ANTANAVIČIUS Utenos r. Užpalių gimnazija 101.50 89 84
6898 ERMINA TRAKAITĖ Utenos r. Užpalių gimnazija 99.00 86 79
71028 ADRIJA JAKŠTONYTĖ Utenoa r. Saldutiškio pagrindinė mokykla 97.50 84 76
71028 KIPRAS PAULAUSKAS Utenos mokykla-darželis „Eglutė“ 97.50 84 76
91326 MINGAILĖ BRAZAUSKAITĖ Utenos Vyturių progimnazija 96.00 79 70
101557 NEDAS GASIŪNAS Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 94.25 75 66

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
146 VYKINTĖ JAKUTYTĖ Utenoa r. Saldutiškio pagrindinė mokykla 131.25 99 100
2107 IEV A LAMAUSKAITĖ Utenoa r. Saldutiškio pagrindinė mokykla 125.00 99 99
3425 NAGLIS MATKEVIČIUS Utenos mokykla-darželis „Eglutė“ 113.75 94 96
4557 ELŽBIETA PETRĖNAITĖ Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla 111.25 93 95
4557 KAROLIS VAICKUS Utenos Aukštakalnio progimnazija 111.25 93 95
6754 GODA BUITVYDAITĖ Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla 108.75 90 93
6754 ŽYGIMANTAS RUZGUS Utenos mokykla-darželis „Eglutė“ 108.75 90 93
6754 PATRICIJA VILKAITĖ Utenos Krašuonos progimnazija 108.75 90 93
9843 EDVINAS DROBELIS Utenos Vyturių progimnazija 107.50 89 92
9843 JOGAUDAS MARDOSAS Utenos Aukštakalnio progimnazija 107.50 89 92

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1148 JUSTĖ BERNOTAITĖ Utenos mokykla-darželis „Eglutė“ 113.50 98 95
2441 IGNAS PETRAVIČIUS Utenos Vyturių progimnazija 102.75 93 88
3473 DOMINYKA KNEZIŪTĖ Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla 102.25 92 87
4611 AINORAS RUSKONIS Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 98.75 90 85
5684 URTĖ KULIKAUSKAITĖ Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla 97.50 89 83
5684 MANTĖ SABALIAUSKAITĖ Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla 97.50 89 83
71057 EMILIJA PETRULIONYTĖ Utenos Vyturių progimnazija 92.50 83 76
71057 ARIJUS SKARELIS Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla 92.50 83 76
91141 LUKA GRAŠYTĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 92.25 82 74
101395 GABRIELĖ UČKURONYTĖ Utenos Vyturių progimnazija 89.25 78 70

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1274 NEDAS DIJOKAS Utenos Vyturių progimnazija 116.25 95 97
2508 NOJUS PRANSKŪNAS Utenos mokykla-vaikų darželis „Varpelis“ 110.00 91 94
3584 IEVA ŽLABICKAITĖ Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla 108.75 90 93
3584 KERNIUS PUODŽIŪNAS Utenos Aukštakalnio progimnazija 108.75 90 93
5783 GABRIELĖ JAKŠTONYTĖ Utenoa r. Saldutiškio pagrindinė mokykla 105.00 87 91
5783 EVELINA AŽELYTĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 105.00 87 91
7889 EIVILĖ ANČIŪTĖ Utenos mokykla-darželis „Eglutė“ 103.75 85 89
7889 MINTARĖ STUMBURYTĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 103.75 85 89
9971 MARIJUS EIGELIS Utenos Aukštakalnio progimnazija 103.25 83 88
101154 TITAS DIDŽGALVIS Utenos Vyturių progimnazija 100.00 80 86
101154 AIRIDAS MACIUŠONIS Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla 100.00 80 86
101154 DOVYDAS ŠERŠNIOVAS Utenos mokykla-vaikų darželis „Varpelis“ 100.00 80 86

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
131 SIMONAS BIKELIS Utenos Aukštakalnio progimnazija 112.50 99 98
248 AIRONAS ZAKARKA Utenos Aukštakalnio progimnazija 106.25 99 97
3129 SAULĖ DAMIDAVIČIŪTĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 97.25 97 94
4236 JUSTAS TITENIS Utenos Krašuonos progimnazija 90.00 94 90
5284 PIJUS BAŠKAUSKAS Utenos Aukštakalnio progimnazija 88.00 93 89
6397 RUSNĖ ŽUKAUSKAITĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 83.75 90 85
7432 TILĖ ZARANKAITĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 82.50 89 84
8562 NEDA KLEZAITĖ Utenos Vyturių progimnazija 78.75 86 80
9609 GODA MATELYTĖ Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 77.50 85 79
9609 KAMILĖ SADAUSKAITĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 77.50 85 79

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
17 TOMAS BABELIS Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 137.50 100 100
225 JORŪNAS JANAUDIS Utenos r. Užpalių gimnazija 127.25 99 100
3210 EVA RIMŠAITĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 102.50 94 96
4408 VIKTORIJA ŠIMONĖLYTĖ Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 92.50 88 92
5439 SIMONAS ZELEVAS Utenos Krašuonos progimnazija 91.25 87 91
6596 AIRONAS INDRULIONIS Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 86.25 82 87
7743 KAROLINA LAUČIŪTĖ Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 82.50 78 84
8793 JUSTAS KUZMA Utenos Aukštakalnio progimnazija 82.00 76 83
9799 VYTAUTAS KAZOKAS Utenos Aukštakalnio progimnazija 81.25 76 83
10844 GABIJA GUDAVIČIŪTĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 80.00 75 81

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1195 JUSTINAS MAČIULIS Utenos Aukštakalnio progimnazija 88.75 93 91
2290 PAULIUS KRIŽINAUSKAS Utenos Vyturių progimnazija 83.25 90 88
3503 VYTAUTAS JUŠKA Utenos r. Užpalių gimnazija 73.75 83 79
3503 MATAS PRIEVELIS Utenos Aukštakalnio progimnazija 73.75 83 79
5520 AIRONAS ŠALKAUSKAS Utenos Aukštakalnio progimnazija 73.50 82 78
6696 DEINORAS PETRAUSKAS Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 67.50 76 71
7740 HAROLDAS ŠERYS Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 66.25 75 70
8841 IEVA DRUTEIKAITĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 63.75 71 66
9945 KAROLIS SIRVYDIS Utenos r. Užpalių gimnazija 62.00 68 62
9945 MARIUS VARNA Utenos Aukštakalnio progimnazija 62.00 68 62

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1242 SILVIJA KAULINYTĖ Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 92.50 91 93
2459 EDAS BARBARAVIČIUS Utenos Aukštakalnio progimnazija 81.75 84 87
3568 SILVIJA LUBYTĖ Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 77.50 80 83
4612 DAVYDAS KETVIRTIS Utenos Aukštakalnio progimnazija 76.25 78 82
4612 DOMILĖ GRYBAUSKAITĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 76.25 78 82
6746 DOVYDAS GRIGONIS Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija 72.50 73 78
6746 GEDVILĖ MAŽEIKYTĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 72.50 73 78
6746 BARBORA PLAŠČINSKAITĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 72.50 73 78
9835 MARIUS PRANAITIS Utenos r. Užpalių gimnazija 70.75 70 75
10855 GERDA PAKIETŪRAITĖ Utenos Aukštakalnio progimnazija 70.00 70 75
10855 MATAS LAUŽIKAS Utenos Aukštakalnio progimnazija 70.00 70 75
10855 DOVYDAS JUODIS Utenos Aukštakalnio progimnazija 70.00 70 75

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1133 ARMINTAS PAKENIS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 80.00 94 93
2195 PAULIUS IVAŠKEVIČIUS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 75.00 92 90
3273 EVALDAS BIKELIS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 71.00 88 86
4346 DIANA NAUMKINAITĖ Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 68.00 85 83
5365 AURIMAS RUKŠYS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 67.25 84 82
6381 ERIKAS PRAKOPJEVAS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 66.50 83 81
7400 LUKAS VAŠKELIS Utenos r. Užpalių gimnazija 65.75 83 80
8452 KAMILĖ PETRONYTĖ Utenos Dauniškio gimnazija 63.75 80 78
9624 EDVINAS ŠAUČIŪLIS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 58.75 73 70
10712 SIMAS ČESNAVIČIUS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 57.00 69 66

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1185 EVALDAS KAIRYS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 78.75 91 93
2264 DEIVIDAS SIMANAVIČIUS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 74.25 88 89
3341 AMANDAS SLABŠYS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 70.50 84 86
4361 JUOZAPAS VENSLOVAS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 69.75 83 85
5497 ROKAS STUMBURYS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 64.75 77 79
6516 HAROLDAS BUTAVIČIUS Utenos Dauniškio gimnazija 63.75 76 78
7579 GLORIJA ŠERMUKŠNYTĖ Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 62.25 73 76
8661 IGNAS ŠAKALYS Utenos Dauniškio gimnazija 60.25 69 72
9771 POVILAS PETRULIONIS Utenos Dauniškio gimnazija 57.50 64 67
10828 POVILAS BARTAŠIUS Utenos Dauniškio gimnazija 56.25 61 65

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
151 MANTAS BILAIŠIS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 97.75 97 96
273 AUGUSTAS ŽVIRBLIS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 92.75 96 94
3134 AGNĖ JASAITYTĖ Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 86.00 92 90
4288 TOMAS RINKEVIČIUS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 74.50 82 79
5422 NERINGA VINIKAITĖ Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 68.75 74 69
6503 GEDIMINAS KAZOKAS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 65.25 69 64
7745 ROBERTAS FOFANOVAS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 57.75 54 49
8771 CADEN JOHNSON Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 57.25 52 48
9916 AKVILĖ GRAŠYTĖ Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 53.25 43 40
10963 PAULIUS GRAŠYS Utenos Dauniškio gimnazija 52.00 40 37
10963 TOMAS NAKUTIS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 52.00 40 37

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 112 MANTAS, ANDRAŠIUS Utenos Adolfo Šapokos gimnazija 90.00 91 93
2 269 VYTENIS, MASIULIS Utenos Dauniškio gimnazija 77.00 77 82
3 296 MONIKA, ŽUKAITĖ Utenos Dauniškio gimnazija 75.00 75 80
4 380 ERNESTAS, MAMINIŠKIS Utenos Dauniškio gimnazija 71.00 68 73
5 491 NEDA, APACENKAITĖ Utenos Dauniškio gimnazija 66.00 58 65
6 564 JURGIS, NARKŪNAS Utenos Dauniškio gimnazija 63.00 52 59
7 653 GYTIS, ŠINKŪNAS Utenos Dauniškio gimnazija 59.00 44 52
8 746 AUŠRA, STANKELYTĖ Utenos Dauniškio gimnazija 54.25 36 42
9 750 AIRIDA, GRAŠYTĖ Utenos Dauniškio gimnazija 54.00 36 41
10 867 EVALDAS, ŽALNIERIUS Utenos Dauniškio gimnazija 48.25 26 31

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas