2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Vilniaus m. sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 DENISAS OLFINIKAS Mokykla-darželis „Saulutė“ 145.00 100 100
22 MARIJA IVAŠKAITĖ Pradinė mokykla „Žiniukas“ 143.75 100 100
34 NIKITA MICEVIČIUS Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 138.75 100 100
47 AISTĖ DŪDYTĖ „Genio“ progimnazija 135.00 100 100
58 UGNIUS MICHAILOVAS „Genio“ progimnazija 133.75 100 100
611 JUOZAS BERNARDAS SVEIKATA „Genio“ progimnazija 131.25 100 100
714 EMIL POČOPKO Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla 128.75 100 100
714 PATRYK GORDIAN MEDVEDEVAS Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla 128.75 100 100
916 VYTAUTAS ŽIŠKA Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras 127.50 100 99
916 DIANA JURKUVĖNAITĖ Jono Basanavičiaus progimnazija 127.50 100 99
916 TAUTVYDAS VAITIEKŪNAS „Ryto“ progimnazija 127.50 100 99

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 MICHAEL ZBARSKIS Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 150.00 100 100
11 ARTUR JANČEVSKI Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla 150.00 100 100
35 MODESTA DAGYTĖ Pradinė mokykla „Žiniukas“ 143.75 100 100
35 ANDREJ JACHNO Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 143.75 100 100
35 TOMAS GASIŪNAS Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 143.75 100 100
613 PIJUS PIEKUS Pradinė mokykla „Žiniukas“ 138.75 100 100
613 VYTAUTĖ BRIMERYTĖ Tuskulėnų gimnazija 138.75 100 100
613 IRMANTAS RUKŠENAS Vytės Nemunėlio pradinė mokykla 138.75 100 100
613 JORIS BAKONIS „Genio“ progimnazija 138.75 100 100
1019 GERT RYNKEVIČ Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 137.50 100 100
1019 RUSNĖ AMBRASAITĖ „Genio“ progimnazija 137.50 100 100
1019 AUŠRINĖ JONIKAITĖ „Genio“ progimnazija 137.50 100 100

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 MARGARITA ROCKINA Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 143.75 100 100
11 ARSENIJUS PANCEREVAS Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 143.75 100 100
35 BEATRIČĖ BUDINAITĖ Pradinė mokykla „Žiniukas“ 137.50 100 100
35 PAULIUS TAMAŠIŪNAS Pradinė mokykla „Žiniukas“ 137.50 100 100
57 JONAS JAKŠTYS Antano Vienuolio progimnazija 136.00 100 100
68 VERONIKA ŠILKINA Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 135.00 100 100
68 KRISTUPAS STASIULAITIS Vilniaus Žėručio pradinė mokykla 135.00 100 100
811 DOMINYKAS LAUCIUS Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 133.75 100 100
919 AUŠRA BREIDOKAITĖ Vilniaus Žėručio pradinė mokykla 131.25 100 99
1022 LIEPA BURNEIKAITĖ Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija 127.50 100 99
1022 DAUMANTAS DAUKŠEVIČIUS Pradinė mokykla „Žiniukas“ 127.50 100 99
1022 RYTIS KAČINAS Vilniaus „Pelėdos“ pradinė mokykla 127.50 100 99

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 MARIJA LEKEVIČIŪTĖ Šeškinės pradinė mokykla 150.00 100 100
11 KAROLIS ŠILAIKA Tuskulėnų gimnazija 150.00 100 100
34 TOMAŠ MARTINKEVIČ Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla 145.00 100 100
34 JONAS VENCKUS Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus 145.00 100 100
56 KRISTUPAS BANYS Medeinos pradinė mokykla 143.75 100 100
56 JELIZAVETA LAZARANKO Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 143.75 100 100
56 DIANA KHAMEDZYANOVA Mokykla-darželis „Vaivorykštė“ 143.75 100 100
56 KASPARAS SKUJA „Šaltinėlio“ privati mokykla 143.75 100 100
56 UGNĖ STEPANAUSKAITĖ Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija 143.75 100 100
1013 GABRIELĖ GAIŽIŪNAITĖ Martyno Mažvydo progimnazija 141.25 100 100

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 ROKAS VALUCKAS Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija 138.75 100 100
24 VAKARĖ STANKEVIČIŪTĖ Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla 127.50 100 100
37 JOKŪBAS JASIŪNAS Progimnazija „Magis“ 125.00 100 100
48 PAULA CHALIMAVIČIŪTĖ Taikos progimnazija 123.75 100 99
512 DOMINYKAS ŠATIKAS Tuskulėnų gimnazija 121.25 100 99
615 RUSNĖ MACKEVIČIŪTĖ Vilniaus jėzuitų gimnazija 120.00 100 99
721 ANTANAS ORŽEKAUSKAS Vilniaus Balsių progimnazija 117.50 100 99
721 ROBERTAS ŠATKEVIČ „Ryto“ progimnazija 117.50 100 99
721 DOMINYKA LENICKAITĖ Vilniaus jėzuitų gimnazija 117.50 100 99
1027 EIMANTAS LAZAUSKAS Baltupių progimnazija 113.75 99 99

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 VYTENIS KALINAUSKAS Vilniaus Simono Daukanto progimnazija 150.00 100 100
22 DANIELĖ RAMANAUSKAITĖ Progimnazija „Magis“ 140.00 100 100
33 JORĖ DŽIAUGYTĖ Vilniaus „Versmės“ katalikiškoji gimnazija 138.75 100 100
33 BAI XUE Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje 138.75 100 100
510 JURGITA SKERSYTĖ Progimnazija „Magis“ 133.75 100 100
613 JORŪNĖ BABARSKAITĖ Taikos progimnazija 131.25 100 100
613 FAUSTAS PUZERAS Petro Vileišio progimnazija 131.25 100 100
816 TOMAS PAZNĖKAS Jono Basanavičiaus progimnazija 128.75 100 100
919 AUGUSTĖ MOTIEJŪNAITĖ Emilijos Pliaterytės progimnazija 127.50 99 100
919 PIJUS MAČIULIS Šv. Kristoforo progimnazija 127.50 99 100
919 KASPARAS SAVICKIS Vilniaus jėzuitų gimnazija 127.50 99 100

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 MONIKA ŽEMGULYTĖ „Saulės“ privati gimnazija (5–12 klasės) 143.75 100 100
23 GUSTAS PRANCKIETIS Vilniaus jėzuitų gimnazija 137.50 100 100
34 RADVILAS PELANIS Jono Basanavičiaus progimnazija 136.25 100 100
45 ELZĖ AMILEVIČIŪTĖ Vilniaus jėzuitų gimnazija 135.00 100 100
56 ADOMAS TRAUBAS Petro Vileišio progimnazija 133.75 100 100
68 NIKITA ROCKINAS „Santaros“ gimnazija 131.00 100 100
79 MARIUS MIKELIONIS Taikos progimnazija 128.75 100 100
810 KAMILĖ ŽEMGULYTĖ „Saulės“ privati gimnazija (5–12 klasės) 127.25 100 100
912 RŪTA GIEDRYTĖ Taikos progimnazija 122.50 100 99
912 TOMAS DAMBRAUSKAS Petro Vileišio progimnazija 122.50 100 99

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 GRETA DUKO Vilniaus Jeruzalės progimnazija 145.00 100 100
24 TADAS AURUŠKEVIČIUS Jono Basanavičiaus progimnazija 138.75 100 100
35 MANTAS SKYRIUS „Saulės“ privati gimnazija (5–12 klasės) 135.00 100 100
411 BENEDIKTAS BELEVIČIUS Vilniaus Balsių progimnazija 130.00 100 100
515 ŽYGIMANTAS LIUTKUS Emilijos Pliaterytės progimnazija 127.50 100 100
618 NATANAS NAINYS Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla 126.25 99 100
720 KASPARAS ČIURLONIS Fabijoniškių mokykla 126.00 99 100
823 MARTYNAS LAŠAS Antano Vienuolio progimnazija 124.75 99 99
823 VILIUS GEČAS Vilniaus jėzuitų gimnazija 124.75 99 99
1028 EDGARAS DŽEVECKIJ Fabijoniškių mokykla 123.25 99 99

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 ERNESTAS RAMANAUSKAS Vilniaus licėjus 145.00 100 100
22 JONAS GAJDOSIKAS Vilniaus jėzuitų gimnazija 140.00 100 100
33 JUOZAPAS IVANAUSKAS Vilniaus jėzuitų gimnazija 135.00 100 100
45 MATAS REMEIKA Vilniaus licėjus 118.25 100 100
58 ERNESTAS LIEKIS Žirmūnų gimnazija 116.25 100 100
611 JORIS GAGILAS Žvėryno gimnazija 111.25 100 99
611 EMILIJA PALINOVAITĖ Vilniaus licėjus 111.25 100 99
814 UGNĖ MILAŠIŪNAITĖ Vilniaus licėjus 108.25 99 99
915 DOMANTAS LAPĖNAS Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija 105.00 99 99
1017 MATAS URBONAS Vilniaus licėjus 103.50 99 99

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 TOMAS ERVINAS TRUSOVAS Šolomo Aleichemo ORT gimnazija 140.00 100 100
22 GEDIMINAS ŽIEMYS Vilniaus licėjus 138.75 100 100
34 JULIJA PALIULIONYTĖ Vilniaus licėjus 130.00 100 100
34 VILANDAS NAVICKAS Vilniaus licėjus 130.00 100 100
34 MINDAUGAS ZABOTKA Vilniaus licėjus 130.00 100 100
68 ALINA PALIULIONYTĖ Mykolo Biržiškos gimnazija 129.75 100 100
712 GRETA ŽEMGULYTĖ Vilniaus licėjus 122.50 99 100
816 MARTYNAS SINKIEVIČ Vilniaus licėjus 116.00 99 100
919 ADOAMS LEVINAS Vilniaus licėjus 112.00 99 99
1020 ADOMAS BINKAUSKAS Vilniaus licėjus 110.75 99 99

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
15 DANIELIUS GUDAS Vilniaus licėjus 122.50 100 100
26 TITAS ŠTAROLIS Vilniaus licėjus 121.25 100 100
37 LAURYNAS PLOKŠTYS Vilniaus jėzuitų gimnazija 119.50 100 99
410 GABRIELĖ RAMANAUSKAITĖ Vilniaus licėjus 117.50 99 99
515 ŽYGIMANTAS LOGMINAS Mykolo Biržiškos gimnazija 111.00 99 99
617 RAPOLAS PETKUS Žirmūnų gimnazija 108.75 99 99
719 RAPOLAS BLAŽAITIS Vilniaus licėjus 108.25 99 98
820 TOMAS DUNDULIS Vilniaus jėzuitų gimnazija 107.25 99 98
925 KRISTIJONAS TRINKŪNAS Vilniaus licėjus 105.75 99 98
1026 AUGUSTĖ BALZARYTĖ Vilniaus licėjus 105.50 98 98

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
11 ZIGMAS BITINAS Vilniaus licėjus 143.75 100 100
22 AURIMAS KLIMAŠAUSKAS Vilniaus licėjus 140.00 100 100
33 JONAS PUKŠTA Vilniaus licėjus 139.75 100 100
44 ŽYGIMANTAS MATUSEVIČIUS Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras 134.75 100 100
55 PAULIUS POVILIAUSKAS Vilniaus licėjus 131.00 100 100
66 SIMAS KAMINSKAS Vilniaus licėjus 124.50 100 100
78 DŽIUGAS ŠIMAITIS Vilniaus licėjus 122.50 99 100
89 GUSTAS MOCKUS Vilniaus licėjus 121.75 99 100
910 ROBERTAS BARAVYKAS Vasilijaus Kačialovo gimnazija 120.75 99 99
1011 SKALMANTAS ŠIMĖNAS Vilniaus licėjus 118.25 99 99

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas