2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Visagino sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
128 TIMUR ŠUGAJEV „Gerosios vilties“ progimnazija 125.00 100 99
2105 MICHAIL TIUMEV „Gerosios vilties“ progimnazija 116.75 98 97
3151 NIKITA BULATOV „Gerosios vilties“ progimnazija 113.75 98 96
4200 HERKUS MISIUS „Gerosios vilties“ progimnazija 111.25 97 95
4200 VALERIJA VESILENKO „Gerosios vilties“ progimnazija 111.25 97 95
6225 ANASTASIJA OSTRINOVIČ „Gerosios vilties“ progimnazija 111.00 96 94
7230 POLINA TIURINA Draugystės progimnazija 110.50 96 94
7230 JELIZAVETA DEDENKO „Gerosios vilties“ progimnazija 110.50 96 94
9233 MATVEJ SIMONOV Draugystės progimnazija 110.00 96 94
10270 NIKITA OVERČIUK „Gerosios vilties“ progimnazija 108.75 96 93
10270 VEČESLAV KUDRIAVCEV „Gerosios vilties“ progimnazija 108.75 96 93

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
189 ARTIOM VORONOV „Gerosios vilties“ progimnazija 126.25 99 99
2355 DARJA LOGINOVA „Gerosios vilties“ progimnazija 115.00 95 97
3425 JEGOR KASATOV Draugystės progimnazija 113.75 94 96
4646 MAKSIM PETIUKEVIČ „Gerosios vilties“ progimnazija 110.00 92 94
5841 TIKHON SUVOROV „Gerosios vilties“ progimnazija 108.25 89 92
6928 IROFIM MEZENCEV „Gerosios vilties“ progimnazija 107.25 88 91
7952 VLADIMIR FALKIN „Gerosios vilties“ progimnazija 106.25 87 91
81114 KIRIL IZMODENOV Draugystės progimnazija 105.00 85 89
81114 MATVEJ ŠČERBAKOV „Gerosios vilties“ progimnazija 105.00 85 89
101287 MILANA MOŽEIKO „Gerosios vilties“ progimnazija 103.75 83 87

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1375 VYGINTAS JAKŠTONIS „Žiburio“ pagrindinė mokykla 104.50 94 90
2543 DANIIL PAPŠEL Draugystės progimnazija 100.00 91 86
31057 MARIUS NEMEIKA „Gerosios vilties“ progimnazija 92.50 83 76
41141 SERGEJ FEŠČINKOV „Gerosios vilties“ progimnazija 92.25 82 74
51172 OLEG DIDENKO „Gerosios vilties“ progimnazija 91.25 81 74
61256 ALINA RUTKAUSKAITĖ „Verdenės“ gimnazija 90.75 80 72
71281 SOFIJA TIMOFEEVA Draugystės progimnazija 90.00 79 72
71281 ANA GUSEVA „Gerosios vilties“ progimnazija 90.00 79 72
91366 KSENIJA KOSTYGOVA Draugystės progimnazija 89.75 78 70
101566 ARINA ŠEVELEVA „Gerosios vilties“ progimnazija 87.50 75 67

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
120 DANIEL ŠAVELO Draugystės progimnazija 138.75 100 100
2108 TATJANA KASATOVA Draugystės progimnazija 127.50 98 99
3165 VIKTORIJA KUZMIČEVSKAJA „Gerosios vilties“ progimnazija 122.50 97 98
4253 ARSENIJ MOROZOV „Gerosios vilties“ progimnazija 117.50 96 97
5274 EVGENIJ ČUGUR „Gerosios vilties“ progimnazija 116.25 95 97
6378 MARIJA KALENIČENKO „Žiburio“ pagrindinė mokykla 113.75 94 96
6378 LENA TIŠALOVIČ „Gerosios vilties“ progimnazija 113.75 94 96
8460 EDGARAS GERMANAS „Verdenės“ gimnazija 111.25 92 95
9508 AURELIJA PAŠKELEVIČIŪTĖ „Gerosios vilties“ progimnazija 110.00 91 94
9508 VSEVOLOD KENEBAS „Gerosios vilties“ progimnazija 110.00 91 94

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
154 JELIAVETA JACHIMOVIČ Draugystės progimnazija 105.00 99 97
267 JELENA GORBUN „Gerosios vilties“ progimnazija 103.00 98 96
369 KRISTINA JURKEVIČ Draugystės progimnazija 102.50 98 96
476 ALĖKSĖJ REGINĖVIČ Draugystės progimnazija 101.25 98 96
5186 NIKITA PROSKURIAKOV „Gerosios vilties“ progimnazija 92.50 95 92
6229 ALINA STANKĖVIČ Draugystės progimnazija 91.00 94 91
7596 DAVID EIDENAS „Gerosios vilties“ progimnazija 78.50 85 79
8604 PLATON ŠPOLIANSKIJ „Gerosios vilties“ progimnazija 78.00 85 79
9666 TIMEFEJ ŠAPOVAL „Gerosios vilties“ progimnazija 76.25 83 77
10835 KOTRYNA BULOVAITĖ „Žiburio“ pagrindinė mokykla 72.75 79 72

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1182 KARINA ŠUTIUKAITĖ „Gerosios vilties“ progimnazija 105.00 95 97
2439 JULIJA ARŽANOVSKAJA „Gerosios vilties“ progimnazija 91.25 87 91
3476 DANIEL CITOVIČ „Gerosios vilties“ progimnazija 90.00 86 90
4509 VARVARA GRUNINA „Gerosios vilties“ progimnazija 88.75 85 90
5537 ANDREJ VOLKOV Draugystės progimnazija 88.50 84 89
6686 VIKTORIJA GRIŠANOVA „Gerosios vilties“ progimnazija 84.00 79 85
7890 DANIELA LUNIOVA „Žiburio“ pagrindinė mokykla 79.00 73 80
81010 NIKITA CHARLAP Draugystės progimnazija 76.25 70 77
91244 KIRIL SUTIAGIN Draugystės progimnazija 72.00 63 71
101300 DANIIL KUCALOV Draugystės progimnazija 70.75 61 69

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
185 POLINA SPLOŠNOVA Draugystės progimnazija 101.25 97 96
294 TIMOFEJ MAZNIOV Draugystės progimnazija 100.00 97 96
3173 ANASTASIJA POKATAŠEVA Draugystės progimnazija 90.00 94 92
4192 ARTUR JEGOR ADAMOVIČ „Gerosios vilties“ progimnazija 89.25 93 92
5229 VARVARA ZYK Draugystės progimnazija 86.25 92 90
5229 ALINA KOSTYGOVA Draugystės progimnazija 86.25 92 90
5229 ALEKSEJ CHVORYCH „Gerosios vilties“ progimnazija 86.25 92 90
8239 NADIIA KUZMENKO Draugystės progimnazija 86.00 92 90
9256 KARINA TRIMAILOVA „Verdenės“ gimnazija 85.00 91 89
10306 JOGINTAS ČIŽYS „Žiburio“ pagrindinė mokykla 82.00 90 87

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1119 ARINA VOLKOVA Draugystės progimnazija 103.75 96 97
2202 VIKTORIJA BADARAITĖ Draugystės progimnazija 96.00 93 94
3220 DANIELIUS KLIMAS „Verdenės“ gimnazija 94.75 92 94
4459 MARIJA NIKITENKO „Gerosios vilties“ progimnazija 81.75 84 87
5631 DARJA RIABOVA „Gerosios vilties“ progimnazija 76.00 78 81
6803 RUTA BIELIAUSKAITĖ „Žiburio“ pagrindinė mokykla 71.25 71 76
7898 VLADIMIR DERIUGIN „Gerosios vilties“ progimnazija 69.00 68 73
8931 JEKATERINA DUNAJEVA „Gerosios vilties“ progimnazija 68.50 67 72
91009 DANIIL TARTILOV Draugystės progimnazija 66.25 64 70
91009 LIUTAURAS MAZŪRA „Žiburio“ pagrindinė mokykla 66.25 64 70

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 9 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 571 MARGARITA, TOMŠA „Atgimimo“ gimnazija 60.00 75 72
2 856 MEILUTĖ, BIELIAUSKAITĖ „Žiburio“ pagrindinė mokykla 53.75 63 59
3 1128 VIKTORIJA, EITMINOVIČ „Atgimimo“ gimnazija 48.50 51 47
4 1304 DIANA, MICHAILOVA „Atgimimo“ gimnazija 45.00 43 40
5 1415 MARIJA, MEDVEDKO Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras 43.25 38 35
6 1586 LAURA, UTKINA „Atgimimo“ gimnazija 40.00 31 28
7 1711 KRISTINA, JANKOVIČ „Atgimimo“ gimnazija 37.50 25 23
8 1882 KIRIL, VASILJEV „Atgimimo“ gimnazija 33.75 18 16
9 2282 MAKSIM, TKAČENKO „Atgimimo“ gimnazija 12.25 1 1

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1108 JEKATERINA SERGEJEVA „Atgimimo“ gimnazija 86.75 95 96
2238 IRINA GUBAČIOVA „Atgimimo“ gimnazija 75.50 89 90
3285 MAKSIM ŠAPKA „Atgimimo“ gimnazija 73.25 87 88
4601 SIMONA TARASENKO „Atgimimo“ gimnazija 61.50 72 75
5646 VIKTORIJA ŠILOBRITAITĖ „Žiburio“ pagrindinė mokykla 60.75 70 73
6717 JANA BULOCHOVA Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras 58.75 66 70
7854 ALEKSANDP GRICENKO „Atgimimo“ gimnazija 56.00 60 63
81109 NADEŽDA KOLODINA Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras 50.75 48 52
91129 JEVGENIJ PIROVIČ „Atgimimo“ gimnazija 50.00 47 51
91129 ALEKSANDRA SAMOZVANOVA „Verdenės“ gimnazija 50.00 47 51

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
133 ALEKSEJ SARŽAN „Atgimimo“ gimnazija 103.00 98 97
2182 DOMINYKAS VILIŪNAS „Verdenės“ gimnazija 81.25 89 86
3320 MARTIN MICHAILOV Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras 73.00 80 77
4369 ANTON OPARIN „Atgimimo“ gimnazija 71.00 77 73
5447 TIMUR VORONOV Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras 67.75 72 68
6478 ANDREJ LATYŠ „Atgimimo“ gimnazija 66.25 70 66
7510 VIKTOR NAUMOV „Atgimimo“ gimnazija 65.00 68 64
8751 VIOLETA SIZONENKO „Atgimimo“ gimnazija 57.50 53 49
9789 VLADISLAV ZAVGORODNIY Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras 56.50 51 46
10934 POLINA KAKHNOVICH „Atgimimo“ gimnazija 52.50 42 39

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 36 ALEKSANDRA, ŠLIACHTENKO „Atgimimo“ gimnazija 104.50 97 98
2 346 VASILIJ, DERENDIAJEV „Atgimimo“ gimnazija 72.50 71 76
3 432 DENIS, PODBERIOZKIN „Atgimimo“ gimnazija 68.75 63 69
4 507 VERONIKA, BOČKARIOVA „Atgimimo“ gimnazija 65.00 57 64
5 1050 DIANA, SPLOŠNOVA „Atgimimo“ gimnazija 35.00 11 12

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas