2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

10 geriausiųjų savivaldybėje

Druskininkų sav. | Savivaldybės

Nykštukas, 1 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 1028 GODA, DUMBLIAUSKAITĖ Leipalingio pagrindinė mokykla 97.50 84 76
2 1120 ADRIJUS, GEMBICKAS Viečiūnų pagrindinė mokykla 97.25 82 74
3 1371 LĖJA, VAILIONYTĖ Leipalingio pagrindinė mokykla 95.00 78 70
4 2240 GRETA, GAIDYTĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 90.50 64 55
5 2556 GABIJA, BALČŪTĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 89.00 59 50
6 2571 IGNAS, VESELOVAS Viečiūnų pagrindinė mokykla 88.75 59 50
7 2993 KASPARAS, BALTULIONIS Viečiūnų pagrindinė mokykla 87.25 52 43
8 4106 DEIVIDAS, SUBAČIUS Viečiūnų pagrindinė mokykla 82.75 35 28
9 5308 GABIJA, ŽŪKAITĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 77.50 15 12
10 5968 EMILIS, URBANAVIČIUS Leipalingio pagrindinė mokykla 72.50 5 4

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Nykštukas, 2 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
173 MARIJUS MŪRAS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 127.50 99 99
2261 UGNĖ LESEVIČIŪTĖ Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 117.50 97 97
3299 JUSTA JANUŠKAITĖ Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 116.25 96 97
4646 MANTVIDAS GUDELIAUSKAS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 110.00 92 94
5752 MILENA JUODEŠKAITĖ Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 109.00 90 93
6945 EDMUNDAS DUMSKIS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 107.00 88 91
7952 GYTIS RADZEVIČIUS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 106.25 87 91
7952 ELINGA BARAUSKAITĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 106.25 87 91
91114 EDUARDO SERNELLI Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 105.00 85 89
101287 BENAS ŠUKYS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 103.75 83 87
101287 NEDAS KVEDERAS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 103.75 83 87

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 3 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
122 EGIDIJUS FEDORENKA Viečiūnų pagrindinė mokykla 127.50 100 99
2774 LIUDVIKAS KRUPINSKAS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 96.25 88 81
3850 ŽYGIMANTAS POVILINSKAS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 95.00 86 80
41028 AURĖJA DAILYDAITĖ Leipalingio pagrindinė mokykla 93.50 84 76
51281 KASPARAS ANTANAITIS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 90.00 79 72
51281 GUSTĖ DUMBLIAUSKAITĖ Leipalingio pagrindinė mokykla 90.00 79 72
71384 MYKOLAS MASKALENKA Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 89.50 78 70
81814 LUKAS RADZIUKINAS Leipalingio pagrindinė mokykla 85.50 71 62
92151 ARNAS MOISIEJUS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 82.50 66 57
102466 SMILTĖ VAICKŪNAITĖ Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 80.75 60 52

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mažylis, 4 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
142 SIGITA JANEIKAITĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 135.00 99 100
295 EITVILĖ ZUBERNIŪTĖ Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 128.75 98 99
3185 MATAS BOGUŠIS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 121.25 97 98
4584 MARTYNAS PLUKYS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 108.75 90 93
51247 KAROLIS ŽUKAUSKAS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 99.25 79 85
61379 MATAS VOLUNGEVIČIUS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 97.50 76 83
71620 ADAS AVERKA Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 95.00 72 80
81891 AIDAS PEČUKEVIČIUS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 92.50 68 76
92295 RYTIS STANKEVIČIUS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 88.75 61 69
92295 EINORAS RATKUS Viečiūnų pagrindinė mokykla 88.75 61 69

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 5 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1432 IGNAS UFNALEVSKIS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 82.50 89 84
2609 VINCENTAS AKSTINAS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 77.50 85 79
3775 SKAISTĖ PIGAGAITĖ Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 73.75 81 74
41025 MARTIN KISIALEUSKI Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 69.75 74 67
51267 NORA UZDILAITĖ Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 65.50 68 61
61519 GABRIELĖ BALIONYTĖ Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 62.00 62 55
71707 GUSTAS VIRBALIS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 59.00 57 50
81712 GIEDRIUS SURAUČIUS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 58.75 57 50
81712 RĖJUS KERAIŠIS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 58.75 57 50
81712 MINDAUGAS MOISIEJUS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 58.75 57 50
81712 TOMAS GOBERIS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 58.75 57 50

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Bičiulis, 6 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1408 GODA ARČIŠKEVIČIŪTĖ Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 92.50 88 92
2644 EMILIJA JUŠKEVIČIŪTĖ Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 85.00 81 86
3799 EVITA ZUBERNIŪTĖ Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 81.25 76 83
4844 LETECIJA ALEKSONYTĖ Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 80.00 75 81
4844 GUSTĖ ŠEMATOVIČIŪTĖ Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 80.00 75 81
61069 AUSTĖJA KLEPONYTĖ Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 75.00 68 76
71477 DEIMANTĖ TANKEVIČIŪTĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 67.50 55 64
71477 MAŽVYDAS ŽIDŽIŪNAS Viečiūnų pagrindinė mokykla 67.50 55 64
91735 SIMONAS BUCHAS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 63.25 48 57
101815 ERIKAS BELEVIČIUS Leipalingio pagrindinė mokykla 61.75 45 54

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 7 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 606 ARNAS, BOZYS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 70.00 79 75
2 647 NIKITA, KISIALEUSKI Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 68.75 78 73
3 785 ARNAS, CIMAKAUSKAS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 65.00 73 68
4 1624 MOTIEJUS, ŽŪKAS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 50.00 45 39
5 1771 GUSTĖ, SURAUČIŪTĖ Leipalingio pagrindinė mokykla 48.00 40 34
6 1943 ARTSIOM, LOMATS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 45.00 34 29
7 2092 AUGUSTAS, SADECKAS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 43.00 29 25
8 2738 MONIKA, MORTŪNAITĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 28.75 7 5

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Kadetas, 8 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 68 PIJUS, VALENTUKEVIČIUS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 109.75 98 98
2 102 JULIUS, GVOZDIOVAS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 106.00 96 97
3 610 JUSTINAS, GALČIUS Druskininkų „Atgimimo“ mokykla 76.50 78 82
4 1189 GRETA, MARCINONYTĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 62.50 58 63
5 1434 VANESA, VAILIONYTĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 57.50 49 55
6 1578 GEDIMINAS, GRAUŽYS Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 55.00 44 49
7 1694 EMILIJA, DAILYDAITĖ Leipalingio pagrindinė mokykla 53.25 40 45
8 2234 NERIJUS, KALENSKAUSKAS Leipalingio pagrindinė mokykla 42.50 20 24
9 2437 VILTĖ, BARYSAITĖ Viečiūnų pagrindinė mokykla 37.50 13 16
10 2795 AISTĖ, KUNDROTAITĖ Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla 16.25 1 1

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1168 MANTAS PTAKAUSKAS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 80.00 92 93
2195 MODESTA BOGUŠYTĖ Druskininkų „Ryto“ gimnazija 78.25 91 92
3318 MORTA ŽŪKAITĖ Druskininkų „Ryto“ gimnazija 71.25 85 87
4612 EDVINAS SAVULIONIS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 61.25 71 74
5661 MYKOLAS JANELIAUSKAS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 60.25 69 72
6717 MINDAUGAS ČESNULEVIČIUS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 58.75 66 70
6717 VAIDA CEREBIEJŪTĖ Druskininkų „Ryto“ gimnazija 58.75 66 70
81065 NOJUS MAKULAVIČIUS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 51.50 50 54
91191 AGNĖ MICIULEVIČIŪTĖ Druskininkų „Ryto“ gimnazija 48.75 44 48
101485 ANNA UTESHEVA Druskininkų „Ryto“ gimnazija 42.50 30 34

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 11 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 23 DOVYDAS, KALĖDA Druskininkų „Ryto“ gimnazija 106.25 99 98
2 106 ERIKAS, MITKUS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 88.50 93 92
3 331 LUKAS, BALČIUS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 72.50 80 76
4 500 MYKOLAS, SUCHANERAS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 65.50 69 64
5 644 MARIJUS, RUTKAUSKAS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 60.75 60 55

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Senjoras, 12 klasė
Vieta savivaldybėje Vieta klasėje Vardas, Pavardė Mokykla Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 132 GYTIS, GRIGONIS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 88.00 89 91
2 324 ŽILVINAS, GRAUŽYS Druskininkų „Ryto“ gimnazija 73.75 72 78

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas