2017 metų rezultatai

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje | 10 geriausiųjų rajone | Rezultatai mokykloje | Nereitinguojami dalyviai | Paieška

50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje

Nykštukas | Mažylis | Bičiulis | Kadetas | Junioras | Senjoras

Junioras, 9 klasė
Vieta Vardas, Pavardė Mokykla Savivaldybė Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 ERNESTAS RAMANAUSKAS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 145.00 100 100
2 JONAS GAJDOSIKAS Vilniaus jėzuitų gimnazija Vilniaus m. sav. 140.00 100 100
3 JUOZAPAS IVANAUSKAS Vilniaus jėzuitų gimnazija Vilniaus m. sav. 135.00 100 100
4 LUKRECIJA PARNARAUSKAITĖ Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Širvintų r. sav. 130.00 100 100
5 MATAS REMEIKA Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 118.25 100 100
6 ROKAS URBONAS VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 117.50 100 100
6 VINCAS TURSKIS VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 117.50 100 100
8 ERNESTAS LIEKIS Žirmūnų gimnazija Vilniaus m. sav. 116.25 100 100
9 DOMINIKA UVAROVA Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija Vilniaus r. sav. 114.50 100 99
9 ROBERT KOVALEVSKI Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija Vilniaus r. sav. 114.50 100 99
11 DOMINYKAS MARMA VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 111.25 100 99
11 JORIS GAGILAS Žvėryno gimnazija Vilniaus m. sav. 111.25 100 99
11 EMILIJA PALINOVAITĖ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 111.25 100 99
14 UGNĖ MILAŠIŪNAITĖ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 108.25 99 99
15 DOMANTAS LAPĖNAS Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija Vilniaus m. sav. 105.00 99 99
16 MIROSLAV KARPOVIČ Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija Vilniaus r. sav. 104.75 99 99
17 MATAS URBONAS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 103.50 99 99
17 HAROLDAS BARTUSEVIČIUS Prezidento Jono Žemaičio gimnazija Raseinių r. sav. 103.50 99 99
19 AISTĖ BUTKUTĖ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 103.25 99 99
19 ELENA OSTEIKAITĖ Vilniaus jėzuitų gimnazija Vilniaus m. sav. 103.25 99 99
21 GRETA RADAVIČIŪTĖ „Ąžuolyno“ gimnazija Klaipėdos m. sav. 102.50 99 99
22 ANETA JAGLINSKA Simono Konarskio mokykla Vilniaus m. sav. 101.25 99 99
23 SIMONAS BURKOVSKIS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 100.50 99 99
23 SIMONAS BALTŪSIS VšĮ Kretingos Pranciškonų gimnazija Kretingos r. sav. 100.50 99 99
25 DOMINYKAS DAUTORAS Žirmūnų gimnazija Vilniaus m. sav. 99.75 99 99
26 AURIMAS PETRONIS Elektrėnų „Versmės“ gimnazija Elektrėnų sav. 99.50 99 98
27 ANDREY DEMIDENKO Vasilijaus Kačialovo gimnazija Vilniaus m. sav. 98.50 99 98
28 JONAS KALNIUS Klaipėdos Vydūno gimnazija Klaipėdos m. sav. 98.25 99 98
29 DAVID KISEL Eišiškių gimnazija Šalčininkų r. sav. 97.50 99 98
30 KOTRYNA JANKAUSKAITĖ Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija Marijampolės sav. 97.00 99 98
31 PAULIUS VIJEIKIS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 96.75 99 98
32 TITAS JONAUSKIS VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 96.25 99 98
32 SINONAS DRUSKIS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 96.25 99 98
32 GIEDRĖ ŽALAITĖ VšĮ Klaipėdos licėjus Klaipėdos m. sav. 96.25 99 98
35 ARNAS VYŠNIAUSKAS Mykolo Biržiškos gimnazija Vilniaus m. sav. 96.00 99 98
36 DARIUŠ ŽUKOVSKI Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija Vilniaus r. sav. 95.75 98 98
36 AUGUSTINAS KVASELIS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 95.75 98 98
36 DANIELIUS ARCERIS Juliaus Janonio gimnazija Šiaulių m. sav. 95.75 98 98
39 LIEPA GERMANAITĖ Kauno jėzuitų gimnazija Kauno m. sav. 95.00 98 98
40 MATAS KATINAS Kauno Juozo Grušo meno gimnazija Kauno m. sav. 94.50 98 98
40 OLGERD BABKIN Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija Šalčininkų r. sav. 94.50 98 98
42 DONATAS ŽEMAITIS Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija Šalčininkų r. sav. 94.25 98 98
43 SIMAS KONTRIMAS Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija Mažeikių r. sav. 94.00 98 98
44 ŽILVINAS POCIUS VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 93.75 98 98
45 JULIUS BARONAS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 93.00 98 97
45 DONATA SNIEŠKAITĖ Juozo Balčikonio gimnazija Panevėžio m. sav. 93.00 98 97
47 KAMILĖ ATĖNĖ RATKUTĖ „Ąžuolyno“ gimnazija Klaipėdos m. sav. 92.50 98 97
48 GRETA VENCKUTĖ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 92.25 98 97
49 ANDRĖJA JUŠKAITĖ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 92.00 98 97
49 NERILĖ ŠVEDAVIČIŪTĖ Pasvalio Petro Vileišio gimnazija Pasvalio r. sav. 92.00 98 97
49 BENAS RANAUSKAS Šilutės pirmoji gimnazija Šilutės r. sav. 92.00 98 97
49 LAURYNAS ŠARKINAS Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija Mažeikių r. sav. 92.00 98 97
49 POVILAS UŽUPIS Šakių „Žiburio“ gimnazija Šakių r. sav. 92.00 98 97

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Junioras, 10 klasė
Vieta Vardas, Pavardė Mokykla Savivaldybė Taškai Klasės balai* Grupės balai**
1 TOMAS ERVINAS TRUSOVAS Šolomo Aleichemo ORT gimnazija Vilniaus m. sav. 140.00 100 100
2 GEDIMINAS ŽIEMYS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 138.75 100 100
3 IEVA PILECKAITĖ VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 132.00 100 100
4 UGNĖ ALABURDAITĖ Kauno „Saulės“ gimnazija Kauno m. sav. 130.00 100 100
4 JULIJA PALIULIONYTĖ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 130.00 100 100
4 VILANDAS NAVICKAS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 130.00 100 100
4 MINDAUGAS ZABOTKA Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 130.00 100 100
8 ALINA PALIULIONYTĖ Mykolo Biržiškos gimnazija Vilniaus m. sav. 129.75 100 100
9 GEDIMINAS LELEŠIUS VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 127.50 100 100
10 DŪVYDAS KAUNIETIS VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 123.75 100 100
10 IGNAS BUDREIKA „Ąžuolyno“ gimnazija Klaipėdos m. sav. 123.75 100 100
12 GRETA ŽEMGULYTĖ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 122.50 99 100
13 IGNAS JAKŠTAS VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 120.00 99 100
14 MARIUS DZVINKA Balsių pagrindinė mokykla Pakruojo r. sav. 119.75 99 100
15 DOVYDAS VASILIAUSKAS VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 116.25 99 100
16 MARTYNAS SINKIEVIČ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 116.00 99 100
17 AMANDA SAUKAITĖ Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla Plungės r. sav. 113.50 99 99
18 TAUTVYDAS JASIŪNAS VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija Kauno m. sav. 112.50 99 99
19 ADOAMS LEVINAS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 112.00 99 99
20 EVELINA GRIGOROVIČ Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija Vilniaus r. sav. 110.75 99 99
20 ADOMAS BINKAUSKAS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 110.75 99 99
22 LUKAS DUNDULIS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 108.75 99 99
23 UGNĖ ŠLIČIŪTĖ Hermano Zudermano gimnazija Klaipėdos m. sav. 108.25 99 99
24 JELIZAVETA KURILČIK Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla Vilniaus m. sav. 107.50 99 99
24 GRETA KAZLAUSKAITĖ Kauno „Saulės“ gimnazija Kauno m. sav. 107.50 99 99
24 DOROTA SOKOLOVSKA Vladislavo Sirokomlės vidurinė mokykla Vilniaus m. sav. 107.50 99 99
24 KIRIL ŽUKOV „Žaliakalnio“ gimnazija Klaipėdos m. sav. 107.50 99 99
28 VILTĖ TAMULIONYTĖ Pasvalio Petro Vileišio gimnazija Pasvalio r. sav. 106.50 99 99
29 BENAS JANUŠONIS Pasvalio Petro Vileišio gimnazija Pasvalio r. sav. 106.25 99 99
30 KASPARAS JANKEVIČIUS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 105.75 99 99
31 NIKOLAJUS ELKANA EIMUTIS Užupio gimnazija Vilniaus m. sav. 104.25 99 99
32 MANTAS AURUŠKEVIČIUS Žirmūnų gimnazija Vilniaus m. sav. 103.75 99 99
32 AUGUSTINA LIALKAITĖ Mykolo Biržiškos gimnazija Vilniaus m. sav. 103.75 99 99
32 UGNĖ VILKEVIČIŪTĖ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 103.75 99 99
32 DŽIUGAS RAMONAS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 103.75 99 99
36 VIKTORIJA PAKŠTAITĖ Didždvario gimnazija Šiaulių m. sav. 103.00 98 99
37 MANTAS GAILIUŠAS Senvagės gimnazija Vilniaus m. sav. 102.75 98 99
38 ALBERT GERASIMOVIČ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija Šalčininkų r. sav. 102.50 98 99
39 ARETAS ŽARNAUSKAS „Ąžuolyno“ gimnazija Klaipėdos m. sav. 101.75 98 99
40 SIMAS BABILIUS Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 101.00 98 99
40 DOMAS SAKAVIČIUS Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija Alytaus m. sav. 101.00 98 99
42 GABIJA ČEPURNAITĖ Vilniaus licėjus Vilniaus m. sav. 100.00 98 99
43 TOMAS ŠVEIKAUSKIS Mykolo Biržiškos gimnazija Vilniaus m. sav. 99.75 98 99
44 AIRIDAS KUTRA Kėdainių „Šviesioji“ gimnazija Kėdainių r. sav. 98.75 98 98
45 ROLANDAS KRAUJELIS Juozo Balčikonio gimnazija Panevėžio m. sav. 98.25 98 98
46 MILDA STRIUPAITYTĖ Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija Jonavos r. sav. 98.00 98 98
47 IGNAS EIMUTIS Raseinių r. Ariogalos gimnazija Raseinių r. sav. 97.50 98 98
47 DAVID GRUDINSKI Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija Šalčininkų r. sav. 97.50 98 98
49 KAROLIS DUOBA Žemynos gimnazija Vilniaus m. sav. 97.25 98 98
49 TITAS JUKŠTA Didždvario gimnazija Šiaulių m. sav. 97.25 98 98
49 EDVIN VASILEVSKI Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija Šalčininkų r. sav. 97.25 98 98

* Klasės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos klasės dalyvių pavyko aplenkti.
** Grupės balai: parodo kokią dalį (procentais) visų tos grupės dalyvių pavyko aplenkti.

Mūsų partneriai:

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas